Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

multifeld t 85

dado123

Hacker
Registriert
9. Mai 2010
Beiträge
404
Reaktionspunkte
107
Punkte
103
pozdrav drustvo nikako nemogu nastimati antenu t 85 trebaju mi sateliti 28,2e 19e 16e 09e i o,8w kako bi bilo najbolje da montiram a da su svi signali dobri jer sada sto sam nastimao imam na 19e oko 13,57db na horbitu oko 9,8 i na thoru 5,6d imam novutv i rtl a nemogu naci signal od 11977 H 28000 7/8 sta mi vi preporucujete
 
AW: multifeld t 85

Prvo se raspitaj sta je sredina kod tebe odnosno u schweiz na primer sredina nije nula nego 9º znaci glavni mora tu da bude a ostali levo i desno pa tako dobijam i najbolji signal drugo pokusaj lnb malo levo ili desno to isto znaci. Pozdrav
 
AW: multifeld t 85

nasao sam sredina je horbit ali nemogu naci eutel2 a na thoru mi je isad 5,3 db kako se cini da je sranje ova antena sta kazete da zamjenim sa gebertini 100
 
AW: multifeld t 85

Ja imam gibertini 100 i nemam primedbe. Ako ces ta cetiri satelita onda je super. Pozz
 
AW: multifeld t 85

kakva je kada pada kisa gubil se signal na novatv jer zbog tih stvari sam promijenio samo antenu
 
AW: multifeld t 85

kako mislis u sredini antene, koliko si digao antenu zbog thora, koje koristis lnb i koliko ima signala na thoru kada pada kisa jeli se gubi signal

- - - - - - - - - -

kako si mogao postaviti 19,16 13 jer nemogu prici jedan drugom to jest 16 je najveci problem kako vidim
 
AW: multifeld t 85

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

pa ovako: sa sredinom mislim fokus antene, a za 16 najbolje uzmi uski lnb ja sam uzeo alps evo ja cu sliku od svoje staviti pa vidi od prilike kako su poredati,
kad naces 16 onda ces na istoj visini antene naci i thor tako sam i ja naso, na thoru imam 60 % ali nikad se ne gubi i kad pada kisa uvijek je ok!
 
AW: multifeld t 85

image.php
[/URL][/IMG]
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: multifeld t 85

Samo da upadnem sa par rijeci sa tim sto ti zelis da imas moj savjet ti je ne manji tanjih nego samo od 1 metra
pozdrav
 
AW: multifeld t 85

Hvala na pomoci Vidim sliku super je samo me sada interesuje cim si montirao lnb od horbita i zasto stoji na thoru lnb uvezan pozdrav
 
AW: multifeld t 85

^13,16 i 19 moraju skroz jedan uz drugog biti a to na t85 moras improvisirati i to plasticne drzace sa strane osices kolko moze i okrenes ji da ji mozes sto vise pribliziti jedan drugom(ali mora biti uski lnb u sredini)!
za hotbird sam sebi sam napravio sinu koja odozgo drzi, a thor nisam imo gornji drzac pa sam stavio kabelbinder! Ja sam imao 5 drzaca uz antenu zato sam morao malo imrovisirati!
 
AW: multifeld t 85

hvala prijatelju na pomoci budem pokusao kako si ti uradio
 
AW: multifeld t 85

nema problema, jeli ti tv blizu antene ili kako je mislis nastimati?
 
AW: multifeld t 85

blizu je u gartenu je nasao sam thor sa 6,40 db samo sam sada nasao normalno sa uskim lnb nista ne dirajuci nosac od lnb od horbita a astra dosla skroz do njega pa me malo zabrinjava taj eutelsat2 gdje njega staviti
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben