Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Mujde Ligtv 7E acilmistir

Status
Für weitere Antworten geschlossen.

oezi7

Newbie
Herkese slm
Ligtv nihayet acilmistir Herkese Duyuru Su an cline test veren var ve denenmistir 100% acik 7E bütün HD Kanallar bile dahil bu cumartesi günü gine test alacagim.

saygilar oezi7

AW: Mujde Ligtv 7E acilmistir

Kesin bilgi olmadan bu tür söylentiler saglikli degildir. Suan öyle birsey yok. Olacaginida pek sanmiyorum.

Hadi bakalim, hayirlisi. Ama kanit bekliyoruz...

arkadaslarin yazdigi gibi kesinmi yada bos laflar mi ? kanitlarsan seviniriz kardes

cumartesi yi bekleyelim bakalim

Doğru olsa illaki duyardım çevremde.
Bu yüzden pek ihtimal veremiyorum.
Ama doğru ise gözünüz Aydın.

Gesendet von meinem GT-I9305 mit Tapatalk

yalan haber her zamanki gibi sezon ortasi ve sonu oldugu gibi dt bir kart cikarir ve onunla ilede para yapar bol bol ligler de basladimi yine kartlar cöpe gider dt kolay kolay acilmaz daha

Böyle birseyin olmadigini hepimiz biliyoruz. Konuyu acan arkadasne kanit gösterdi nede baska bir aciklama yapti. Bu yüzden konuyu simdilik kapatiyorum

Status
Für weitere Antworten geschlossen.
Zurück
Oben