Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

motor problem

svabo

Ist oft hier
Registriert
11. Dezember 2007
Beiträge
129
Reaktionspunkte
7
Punkte
38
lista kanala

evo ovako moj setting izgleda ovako kada otvorim buget
1 hayat tv sat
2hayat tv bih
3bh tv1
4bn sat evropa
itd itd i sada kada je stisnem broj4 imam bn ali na osd pokazuje daje kanal 3
pritisnem hayat1 na osd stoji 1 pritisnem 2 hayat bih na osd nema nikakvog broja znali ko kako da napravim ovo
 
kod mene izgleda ovako problem sa motorom sve radi kako treba samo kada prebacim na16stepeni motor se izgubi vrti ali ne nadze nista onda moram rucno da trazim ili na sat finder pa onda rucno da ga nastimam i onda memorisem cim prebacim na neki drugi satelit ista stvar dali neko zna gdje je problem ovaj problem nisam imao sa humaxom5400 sada ima dm800 ostali sateliti rade kako treba sa astre na hotbird ili obratno ili na thor znaci samo pravi gresku kada vratim na 16 stepeni
dali ima neko rijesenje ili moram ispocetka sve satelite memorisati posto sumnjam da se 16 stepeni podudara sa nekim drugim satelitom to jest da su zajedno memorisani na istom broju

progress.gif
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
 
AW: motor problem

pa zasto ne odes u postavke i ne provjeris pozicije , moze da se desi da bude ista pozicija mislim na redni broj , snimi sebi sve pozicije ponovo ako ni tako nece onda uradi reset motora
 
AW: motor problem

to me i buni izgleda kako ja vidim svi su memorisani pod broj 1 position speichern sve ostalo radi kako treba samo 16 stepeni pravi problem
 
AW: motor problem

pozdrav Murati sta ti mislis kako da rijesim ovaj prvi problem oko liste
 
Zurück
Oben