Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

mot.sat antena i zem.antena kako spajati?

biha

Freak
Registriert
24. April 2009
Beiträge
215
Reaktionspunkte
106
Punkte
103
Kako na naslovu stoj.trebam saznanje kako je najbolje spajati te dvije antene?Prije sam nailazio na disekt koji u sebi ima i ulaz za zemaljsku antenu,medutim vise i ne vidam.Sta da se radi?
 
AW: mot.sat antena i zem.antena kako spajati?

Zdravo biha Jarane...

To mi malo izgleda Komplikovano,ako sam tacno shvatio,ti hoces ovu Normalnu i Sat Antenu da spojis na jedan Kabal,jeli tako????
 
AW: mot.sat antena i zem.antena kako spajati?

tako je jarane.to mi treba za suraka u Bosnu?
 
AW: mot.sat antena i zem.antena kako spajati?

Toje zamene nesto Novo,pricekajmo mozda se javi neko,ko ima vise Izkustva stime...
 
AW: mot.sat antena i zem.antena kako spajati?

bilo je prije diseq sa ulazom i za zemaljsku antenu.samo i vise ne vidam.mozda i nisam trazioß a tebi jaro hvala!
 
AW: mot.sat antena i zem.antena kako spajati?

da to nije nesto ovako
multieingang5-4.jpg
 
AW: mot.sat antena i zem.antena kako spajati?

ja ali malo manje. u ex yu nekada 80 tih zvali smo ih skretnice.pozdrav jarane!
 
AW: mot.sat antena i zem.antena kako spajati?

evo biha jos manje
ja mislim da je ovo sto ti trazis,i bas tako se zovu skretnice(Einschleusweiche Antennenweiche)
Link veralten (gelöscht)
ali imas to i dole da uzmes
pozdrav
 
AW: mot.sat antena i zem.antena kako spajati?

Poz. Izgleda jaro bas je ovo ono sto trazim .tebi hvala puno a ja cu preporuciti mom badzanu neka vidi u Bosnu moze li to naci!
 
Zurück
Oben