Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

ML Black Panther Pomoc !

buddy

Newbie
Registriert
30. Dezember 2007
Beiträge
19
Reaktionspunkte
11
Punkte
23
Ort
Hessen
Zdravo , zamolio bih ako neko ima ovaj HD resiver da mi se javi na pn....treba mi da uporedim sa njim gateway i Dns server 1 ......Hvala unaprijed.....pozzz
 
AW: ML Black Panther Pomoc !

zdravo buddy

kada si povezao receiver sa router preko lan kabel udjes u menue/systemeinstellungen/netzwerk stavis dhcp na "ein"

napravis reboot i receiver automatski podesava sve postavke za netzwerk.
 
AW: ML Black Panther Pomoc !

Hi sbanane,

hvala sto si se javio.....nekoliko puta sam dhcp ein pa aus i svaki put je reboot ali se nista nije promjenilo.....sta vise primjetio sam u fritzbox prozoru da kad je dhcp aus onda mi pokazuje da je black panther u Internetu....isti simbol kao i kod laptop...a kad ukljucim dhcp ...onda samo pise da je spojen na netzwerk ali nije na Internet.....sta sam jos primjetio u poredjenju sa onim cardsharing anleitung sto ima u database, kod tog tipa su razlicete werte za gateway i DNS server 1 a kod mene su potpuno isti brojevi i kod njega je jos i Dns server 2 isto tako ima werte a kod mene su sve null....mislim da tu nesto ne stima.....ako ímas mogucnosti provjeri kako je kod drugih receivera.....jos jednom puno hvala i pisi ako sta saznas.

pozzz, buddy.....
 
AW: ML Black Panther Pomoc !

pozz

mozes uopste da udjes preko web-interface?

mislim da je sve uredu kod tebe. te postavke su kako trebaju.

znaci ovako testirano i radi cs:

ip-adresse----------192.168.178.86
subnet--------------255.255.255.0
gateway------------192.168.178.1
dns server1---------192.168.178.1
dns server2---------000.000.000.000
mac adresse---------00:xx:xx:xx:xx

kada stisnem plavo dugme (status) pise "login ok". ili "decode ok" kada odkljuca kanal. probaj jos sw update na v.1.82.
 
AW: ML Black Panther Pomoc !

Zdravo,

kod mene je ovako :

IP- Adresse 192.168.178.022
Subnet 255.255.255.000
Gateway 192.168.178.001
DNS Server 1 192.168.178.001 imaju li veze ove null ispred 1 ...178.001
DNS Server 2 000.000.000.000
MAC Adresse 00:xx:xx:xx:xx:xx

Jedina razlika je ove nulle koje vidim i sta jos moze biti neki Firewall ali update sam radio preko kabel i stavio sam verziju .1.82 to znaci radi , ulazim preko WebInterface i to je ok .....C-linije sam dobio od ljudi kazu da su sto posto tacne i preko e-mail od moderatora jedne stranice medjutim kako god da upisem i stisnem update stalno pise not connected.....mora li se na fritzbox nesto raditi, kod mene je fritzbox 7240 od 1&1......mora li se port weiterleiten....?....eto ne znam sta bih vise napisao.....Veliko hvala na javljanju.....pozzzz
 
AW: ML Black Panther Pomoc !

kao sto sam ti pisao vec..nemam taj Box...ali na gateway i na DNS mora onako da bude ako sto je sbanane pisao..bez tih Nulli...
 
AW: ML Black Panther Pomoc !

Pozz


Internet konekciju imas posto si vrsio update. Ako su cline uredu i cccam aktivan onda bi trebalo da radi. Sa One nulle je uredu. To neigra ulogu
 
AW: ML Black Panther Pomoc !

Kako da znam je li cccam aktivan ?


I kod FritzBox WebInterface stoji u heimnetz :

kod laptopa - Mit FritzBox verbunden, im Internet

a kod resivera - Mit FritzBox verbunden, nicht im Internet
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: ML Black Panther Pomoc !

Postoji opcija u Status ili u Web if da izaberes cccam ili newcamd. tako aktiviras emulatora
 
AW: ML Black Panther Pomoc !

Mijenjao sam razlicite verzije cccam ali ni sa jednom ne radi 2.0.11; 2.1.4;

i 2.2.1 ali ni jedna ne radi.......iskljucio sam i ponovo ukljucio lan kabel u

resiver i sad mi stalno pokazuje da je i black panther u Internetu a prije je

pokazivao samo da je spojen sa Fritz Box......moze li biti problem sa kabel

iako je nov ?
 
AW: ML Black Panther Pomoc !

Pa prepoznaje ga na fritz box stavio sam mu i ime i vidi ga , pokazuje njegov IP adress a za taj dhcp nisam siguran , gdje to mogu pogledati....? Na resiver je dhcp ukljucen.....
 
AW: ML Black Panther Pomoc !

zdravo drustvo
pa mozes bez dhcp <>ubaci u fritzbox jednu IP i tu IP ubacis u tvoj Box mora da budu jednaki! i mirna voda!!
pozz
 
AW: ML Black Panther Pomoc !

Jel treba onda i u resiveru i u fritzbox da je deaktiviran dhcp ?
 
Zurück
Oben