1. Diese Seite verwendet Cookies. Wenn du dich weiterhin auf dieser Seite aufhältst, akzeptierst du unseren Einsatz von Cookies. Weitere Informationen

Microsoft lanson Office 2010

Dieses Thema im Forum "Programe për PC" wurde erstellt von Bessat, 15. Juni 2010.

1. Bessat

Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

Punkte für Erfolge:
    113
    Beruf:
    Moderator
    Microsoft lanson Office 2010, në gjithë botën

Kanë kaluar disa vite që Microsoft ka qenë duke e testuar versionin e paketës së saj të njohur, Microsoft Office 2010, ndërsa tani e njëjta është lëshuar në shitje, në tërë botën.Sot Microsoft Office 2010 është lëshuar në shitje në tri versionet e saj, Home and Student, Home and Business, dhe Professional.
    Në dyqanet e shitjes me pakicë, versionet e Office 2010 do të kushtojnë 179.99, 279.99 dhe 499.99 dollarë, mirëpo nëse vendosni që të shkarkoni softuerin ose ta blini atë me opsionin e ri të shitjes, Key Card, atëherë çmimi bie në 119.99, 199.99 dhe 349.99 respektivisht.
    Versioni më i ri i paketës softuerike të Microsoft ofron disa shtesa të rëndësishme, së bashku me azhurnimin e versionit të Office 2007, duke përfshirë këtu edhe Outlook Social Connector dhe disa vegla të reja multimediale për editim.
    Shtesa më e madhe në Office 2010 është Office Web Apps, një version i thjeshtë por shumë funksional, i cili lejon bashkëpunim direkt për dokumente, ruajtje online të të dhënave, integrim me Hotmail dhe produkte tjera të Microsoft.
    Lansimi i Office 2010 vjen një muaj pas azhurnimit të Office 2010, dhe dy muaj pas prodhimit fillestar...

Diese Seite empfehlen