Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Medion E3260 Gopal ME 6A

liki11

Newbie
Registriert
18. August 2010
Beiträge
16
Reaktionspunkte
0
Punkte
21
treba mi igo primo za Medion E3260 Gopal ME 6A, 320*240,AKO NEKO MOZE DA MI KAZE GDE DA SKINEM I KAKO DA SREDIM DA SVE FUNKCIONISE , hvala unapred i pozdrav svima na forumu
 
hvala puno ali ja imam u medion gopal 6.0 to je orginal, ja hocu da ubacim IGO PRIMO ali kako, to je problem????????
 
hvala prijatelju ima ovde nesto ali meni treba da skinem program i moram nesto da menjam u samom Medion geretu,jel sada kad startuje geret on odma uzima GOPALI STARTUJE KARTA , nema opcije da pita npr. dal startujem sa gopal ili sa igo to kod mene koci to mi treba kako da to sredim, ali moze i ako znas neki nas forum i to bi mi pomoglo , ALI SVE U SVEMU HVALA TI I NA OVOM TRUDU; POZDRAV
 
hvala ti puno ,znaci ovo skidam i kopiram na flash disc i on bi trebao automatski da instalira menü, kao sto je na slikama , a reci mi cemu sluzi ono ikonica telefon postoje to za iPhone , meni treba samo ikonice GOPAL I IGO PRIMO, izvini sto pitam ali nisam s time bas toliko iskusan , hvala jos jednom, pozdrav....

PS: ako znas gde mogu da skinem taj novi IGO PRIMO za 320*240....
 
one ikonice moze se nekako sklonu. jebiga ja nisam neki strucnjak za navigaciju. jest da sam nekoliko navigacije sam aktualizirao ali ono sa sartmenü nisam radio. ako znas nemacki najbolje tamo da postavis pitanja. ili stupi u kontakt sa ovog moda ->marko99 on je nas covek i moderator u beckerforum.

pozz
 
Hvala na pomoci probacu , ako nesto saznas javi mi , pozdrav i jos jednom hvala...
 
Zurück
Oben