Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Medialink BlackPanther 2

d.buntic

Ist gelegentlich hier
Registriert
22. März 2013
Beiträge
55
Reaktionspunkte
0
Punkte
6
Pozz..
momentalno posjedujem Dream 600 koji radi kao client a hocu da kupum nesto sa HD a vidio sam Medialink BlackPanther 2 pa me interesuje da li neko ima iskustva sa njima i da li su komplicirani mada ovo drugo i nije problem.
hvala

Ramisljao sam i o Bream800se clone na stranici SatMW pa ne znam sta je bolje
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: Medialink BlackPanther 2

medialink nema linux. bolje ti je dreambox. na njega imas vise mogucnosti. imas i drugi linuxreceiveri sto su malo povoljnij kao naprimer xtrend 4000. cena je oko 150€. opet nemoze se xtrend sporedi po kvalitetu kao sto je dream i ako kupis clone.
 
AW: Medialink BlackPanther 2

Ovo su 2 koja dolaze u obzir osim DB VU +Solo i Unibox HD2 Twin pa ako neko IMA iskustva koja je preporuka
Hvala
 
AW: Medialink BlackPanther 2

svi u principu rade na bazi Dreambox-a i uvek novo sto izlazi jeste za Dreambox pa onda tek za druge Receivere.
I zato nebi presao nikad sa Dreambox-a,to je samo moje misljenje.
 
AW: Medialink BlackPanther 2

Uzmi sebi gigablue..imas sve mogucnosti kao i DB..
A daleko jeftiniji..baziran na linuxu i ima vlastiti image..
Nap...gigablue hd se plus..vrlo dobar box..sa svojim serverom preko kojeg skidas sve
Od cccam,setting pa nadalje..
 
AW: Medialink BlackPanther 2

Pozdrav ,
sto se tice moje potrebe i cijene ostali su
Xtrend 6500 HD
Giggablue 800 UE Plus
ali sam za GB citao ovde na forume neke negativne stvari pa ne znam sta sttvarno da uzmem ali radi Displaya GB izgleda interesantno
Podrska Comunitija izgleda OK od obbadva a posto hocu i IPTV trebalo bi da podrzavaju obadva pa ako moze jos malo pomoci oko odluke
hvala
 
AW: Medialink BlackPanther 2

Ako si samo klient..ja ti mogu gigablue preporucit..odlican za sve vrste potreba..
poceto od cs pa do iptv itd...sve liste iptv rade na njemu..
 
AW: Medialink BlackPanther 2

Znaci ove kritike se mogu zaboravit,
kako je sa instalacijom
 
AW: Medialink BlackPanther 2

Ti dobijes gotov Box...mozda cak i bude instaliran cccam na njemu.. :)
Ubcivanje software ider preko usb...ako bude pomoci trebalo tu smo..
ja imam sve i jedan od njih...cak i onaj naj prvi gigablue solo :)
 
AW: Medialink BlackPanther 2

Kako funkcionira Mediaportal mora li se extra swap na USB stick staviti ili ide jednostavno sa reciverom posto sam citao na nekim for.
 
AW: Medialink BlackPanther 2

Pozdrav ,
posto sam prema preporuci uzeo giggablue 800 plus i box je super.Napravio sam update za iptv i vidio sam da radi dosta ex yu programa samo neki uzasno zamrzavaju pa me interesuje da li se to moze rijesiti nekako ili je to jednostavno do linije i da li se mogu nova i rtl gledati (free)
hvala
 
Zurück
Oben