Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

MaxTV

Status
Für weitere Antworten geschlossen.
AW: MaxTV

Ima nade za Max tv opet!!!
Nisu ga uparili kao TTV nego kao D+ spanski pa ce bit sredjen za par dana!!
Za dalje novosti ce bit :emoticon-0160-movie javljeno!!
Pozz
 
AW: MaxTV

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!


ja mislim da ti nemas pojma o tome sto pises.
da max nije napravio Paring to se zna davno,nego se izgleda promjenio kompletan Algoritam sto znaci da bi se kao prvo moramo napraviti jedan mod od OSCAM CCCAM i tako dalje ...
kao drugo Max Reciver je vec poslan kod jednoag Poljaka koji inace rjesava sve vrste Nagre Karte i covijek nam vratio reciver i kaze da on tu momentalno nemoze nista ......
 
AW: MaxTV

AA jest ti pametnjakovicu jel imas ti pojma sto citajuci po drugim foruvima i tu sad se pravis pametnjakovic!!:emoticon-0179-headb
Pa ja sam od juce u svemu tome i nemam pojma o tome ,,pa ajd daj objasni mi ti to sta je to Oscam Cccam i ti ces mod pravit joj boze!!
A to sto ti saljes kod tog poljaka i to je stara prica i ako nisi znao taj poljak vec sedeo u cuzi zbok toga!
 
Da bi imao imalo pojma onda nebi takav post napisao sto nema nikakve veze sa max tv i d+ , a posto se toliko palis na moj odgovor to je meni samo dokaz da lutas po forum i kopiras postove od drugih sto jos manje imaju pojma.
I ja nisam rekao da cu ja napraviti mod nego da se mora napravit da bi max opet proradio na nekom emu.
Mozda ti je pametnije da se bavis ubudce kao automehanicar za hondu

Veliki pozdrav
 
AW: MaxTV

Hajmo Ljudi da smanjimo Teznije..nema tu veze sta ko Pise..
Cinjenica je da maxtv nece tako lako da proradi..nije vise u Pitanju
BK ili RSA,a i nije ni HW Pairing kao sto je se Mislilo..
i ako proradi ponovo nece Sigurno biti public..
 
AW: MaxTV

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
Cuj ti, da ti ja pisem nemas ti pojma kako bi ti reagirao??Mani se tih vredjanja moj ti je savjet samo!!
Ako bi se ti malo interesirao oko tome i tu nekom pomagao umesto da nekog tu vredjas nebi ni poceo pisat onda takve gluposti!!
Ja ako sam vec kopirao nesto stime sam i mozda nekom i pomogao a ne vredjao kao ti!!!
Al boze moj u tvom profilu u tih 206 pislivih posta ne pronadje se nesto pametno od tebe!!!
Sad bi molio nekog od Mod ,,,da se to stavi pod kljuc!!!
 
AW: MaxTV

ajmo navijaci!kvote su 2.10 za hondu 2.30 za umaga.da se ishod zavrsi primirjem 2.80.da ce neko biti banovan 4.80.da ce se tema zakljucati 1.20 da ce neko zaraditi zuti karton 1.80
 
Opa opa ali se netko razpizdio
Kao prvo:
Cuj ja tebe nisam vrejdao niti mi je namjera to raditi nego sam jednostavno rekao moje misljeneje.
Zar je to zabranjenjo????
Pogotovo kad vise znam od tebe i imam bolje info od tebe.
E a ti sto se palis na to, to je tvoja stvar.
Kao drugo:
Da bi malo razmislajo onda takav post nebi nikad stavio na forum zato sto aman nema nikakve veze.

Kao 3 :
Ti nemas pojma tko sam ja, sta radim kome pomazem i kome ne.
Nisam ja kao ti da sirim krive ( kopirane postove) po drugim forum i time se hocu praviti vazan.

Kao 4.

Sto se tice poljaka vidim da si isto jako upucen u temu rsa/bk heheheh
Taj poljak sto ti mislis nema nikakve veze sa mojim poljakom koji vec godinama za mene i druztvo rjesava rsa/bk.

Po svemo tome je moj zakljucak da ti ipak nemas pojma o svemo tome.
 
AW: MaxTV

Ako nebi imao namjeru nebi vec pisao onaj post ,jest svako ima pravo svoje msljenje da kaze nije zabranjeno
Tvoj Status Info i tvoji postovi kako kazes da vise znas ,,,,,citat,,,a sta se to suska ???,,ee pa svaka cast puno znas!!
Forumi valjda sluze da ako nesto znamo i saznamo podelimo to i sa drugima ,a to tvoje veliko znanje ne vidim nigde !!!
Kopirao sam jest,, sto covjek rekao sto vise upucen o tome kao ti i ja zajedno i taj tvoj poljak onda malo zaostao !!
I eto ti dam sad opet kopirani citat od pravog Poljaka sta vise zna od tvog sta se moze i nemoze!!!
Koji je rec,,imao stari update se moze jos rjesit,a sa novim se vise nemoze nista rjesit !!!
I sad zakljucaj ti sa moji... kako oces!!
 
Vidim da ovo stobom nema smisla jel stvarno nemas pojma o ovoj temi.

Sorry ako si mislio da te hocu vrjedati
u buduce necu vise odogovarati na tvoje postove

Pozdrav
 
AW: MaxTV

Ma sunce ti bogovo ni nemoj vise ti tvoji bezvezni komentari i ubacivanje kod svakog posta ne treba nikome na forumu!
Nemas pojma jest vredjanje!!!!Ili je to kod tebe pametnjakovica kao dobar dan!!
 
AW: MaxTV

@mura pa nemoj tako. hocu i ja da dam svoj komentar. koliko sam citao da je honda automehaincar. prijatelju @honda ako si strucnjak i za renault onda bi imao posao za tebe.:340:
edit: paradox je zaboravio quotu za otvranje ove teme 1,10:357:
 
Status
Für weitere Antworten geschlossen.
Zurück
Oben