Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

pa o tome ti pricam ako ima nesto normalno ok a oni se razbacuju brate ko da smo svi rokfeleri
 
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

Kako 25 eura mjesečno?
Sad ne znam točno koliko sam platio, mislim oko 170 eura godinu dana, s tim da prvi put plaćaš i modul..
Vjerujem da će druga godina biti dosta jeftinija, samo da ostanu svi ovi kanali u ponudi..
 
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

Ciao aspava siki je napisao 25€ mjescno da traze za cs. Orģinalno kosta otprilike 172 €

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk
 
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

Pa zašto bi onda netko uzimao CS ako je legalno jeftinije?
Ja sam sa pozivom iz DE aktivirao modul i kartu, sve radi odlično..
 
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

Pa to je vec nesto drug0,no pitanje je da li se za tih 25 Eura dobije C ili N..
Meni,kao najobicnijem korisniku,sasvim dovoljno je ovo sto nude modulom..(ako nesto uleti sastrane,jos bolje hehe)
 
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

ono sto su pustili u nedelju to nam je prkos da dokazu da radi ali sa cijenom su stvarno pretjerali neka jos naprave normalnu cijenu onda i onda mogu imati dosta clijenata a ako misle da cemo pasti na to onda bolje orginal i niko te ne zeza dal ce radit ili ne
 
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

Pa to nije prkos, stavi na Arenu ako imaš kakvih C linija, i malo malo će ti otvoriti, tj imati ćeš sliku na par sekundi ;)
 
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

evo ovako kao sto vidis
 

Anhänge

  • 1_0_16_709_C5A8_16E_A00000_0_0_0.jpg
    1_0_16_709_C5A8_16E_A00000_0_0_0.jpg
    38,9 KB · Aufrufe: 42
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

samo da potvrdim da i kod mene radi HRT 1 na viptv.
screenshotxtwe4li81r.jpg
 
Zurück
Oben