Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

komputer sam se iskljucuje i sam se ukljucuje!

biha

Freak
Registriert
24. April 2009
Beiträge
215
Reaktionspunkte
106
Punkte
103
pozdrav za sve clanove !
Moj problem je moj komputer koji pravo mi ide na zivce! na njemu sam skoro sve izmjenio a on uvjek pravi istu gresku: ako pocnem ista da gledam ili da istovremenu radim vise radnji sam se iskljucuje,pa se i sam ukljucuje nakon vise pokusaja.prije mjesec dana sam sve izbrisao i ugradio novi SW7.na pocetku isao malo bolje,medutim sada se skoro sve ponavlja.napominjem da na njemu imam Tv kartu, i jedan mali dodatni ventilator.napajanje je 300w.to je sve za sada.ako nesto zna o ovome neka mi se javi? hvala !:agree:
 
AW: komputer sam se iskljucuje i sam se ukljucuje!

Prije nego se ugasi kompjuter da li na monitoru dobijes kakav Meldung...mislim da li se otvori bilo kakav prozorcic da ti pise nesto?
 
AW: komputer sam se iskljucuje i sam se ukljucuje!

To ti nije Software problem nego Hardware,zavisi koliko ti je PC jak,mozda nije dovoljno za taj novi Program sto si postavio na niga
 
Zurück
Oben