Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

kolika Antena treba za Turksat????

teco1

Ist oft hier
Registriert
28. Januar 2011
Beiträge
115
Reaktionspunkte
0
Punkte
16
Postavio sam jednom prijatelju Antenu 100cm i ustimo sam Turksat. na jednom Transponderu ima ca 75% signala a na drugom oko 45% tako da slika stecka na tom Transponderu. Novi lnb nije nista pomogo, isto ko i sa starim. Antena je jako stara, imali to kakve veze da uzmemo novu i kolika nam treba???
Unaprijed hvala za svaku pomoc
 
AW: kolika Antena treba za Turksat????

100 cm je dovoljno,120 bi bila odlicna!ja u austriji i sa 90 imam preko 85% signal na turksatu!
 
AW: kolika Antena treba za Turksat????

O.K. hvala prijatelju. neznam sta bi mogo jos pokusati. dali je moguce kada su se oni preselili da je netko mozda malo savio Antenu i da vise nije parabolna 100% na oko se nista nevidi, pa da mi to slabi signal. U svakom slucaju uzet cemo novu 100cm i postaviti pa vidicu sta ce biti. Morat ce investirati jos 50€
 
Zurück
Oben