Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Koji resiver otvara jos tv total karticu

glischa

Newbie
Registriert
4. Oktober 2008
Beiträge
8
Reaktionspunkte
0
Punkte
1
Pozdrav svima imam abo na tv total koji koristim u dnevnu sobu koji jos resiver otvara tu kartu da bih ubacio u spavacu sobu POZDRAV I HVALA
 
AW: Koji resiver otvara jos tv total karticu

ovaj naprimjer, i nije skup: Link veralten (gelöscht)
 
AW: Koji resiver otvara jos tv total karticu

Nasao sam ga na ebayu malo jeftinije jer to taj ist model

Link veralten (gelöscht)
 
AW: Koji resiver otvara jos tv total karticu

pooooz! Octagon 518 nesto zeza zadnje vreme,moje pitanje koji SW je najbolji:Hvalla!
 
AW: Koji resiver otvara jos tv total karticu

Octagon 518 SF ne cita vishe karticu Total TV, treba pomoc.Hvala unapred!
 
AW: Koji resiver otvara jos tv total karticu

tu ti nista drugo ne priostaje nego da izprobas par SW..dok se ne namiris da radi..
 
AW: Koji resiver otvara jos tv total karticu

hvala na brz odgovor,vec radi sa SW 345 pozdrav. josh neshto Octagon 1008 HD ili Opticum 9500 koji je boli za Totol Tv.
 
AW: Koji resiver otvara jos tv total karticu

jel moze total NDS3 karta u Dreambox 500HD ili se sprzi ko kod 500S ?
 
AW: Koji resiver otvara jos tv total karticu

nisam siguran.. ja svoju koristim preko Smargo..ali bez Box key hoce u svakome slucaju..
 
AW: Koji resiver otvara jos tv total karticu

Zdravo drustvo! hocu da kupim HD Reciever samo ne znam koji Octagon 1008 HD ili Opticum 9500 HD ako neko zna koji je boli za Total Tv karticu. Hvala!
 
AW: Koji resiver otvara jos tv total karticu

Pozdrav drustvo! E ovako, imam u planu da uzmem tvtotal karticu. No malo sam se raspitao ovdje po austriji i svugdje sam dobio odgovor da trebam uzeti i njihov reciver. Jer ako stavim karticu u neki drugi reciver postoji mogucnost da ju sprziom (po njihovom objasnjenju). Pa moje pitanje stoji dali to moram jer vec imam Topfield CI 6060 i diablo cam light. Uz to sam si jos uradio i kucno kino preko racunala (Thermaltake DH-202 Media, Asus maticna ploca …. sa Win TV HVR 3300 kartica + Win TV-CI modulom sa instaliranim windows 7) to sve funkcionira sa ORF karticom bez ikakvih problema. Pa se pitam zasto ne bi i tvtotal. Molim vas ako je moguce za odgovor.
Unaprijed hvala!!!! :emoticon-0167-beer: :emoticon-0122-itwas

 
AW: Koji resiver otvara jos tv total karticu

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

neznam dal tvoj reziver otvara TTv ali u svakom slucaju trebas original reziver. prvo moras kartu u njemu aktivirati pa tek onda moze da radi i u drugim reziverima. a i boxkey moras izcitati preko originalnog rezivera.
 
Zurück
Oben