Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Koji Image za 800HDse Clone i Nettv plus??

BennyB2912

Freak
Registriert
4. Januar 2009
Beiträge
201
Reaktionspunkte
3
Punkte
18
Pozdrav svima,

evo vec dva dana se mucim sa Nettv plus aplikacijom ali nikako nemog da mi radi! Izprobao sam vec 4-5 razlicitih image-a na mome Dreambox 800HDse clone ali na nijednome ne radi aplikacija.

Kaze mi da je instalacija bez gresaka ali onda nigdje nemogu naci nettv plus aplikaciju.

a kad udem u odatne programe onda mi dode poruja "cannot import name cbptools".

Imali nekakvo rijesenje za moj problem?

Unaprijed puno hvala.
 
AW: Koji Image za 800HDse Clone i Nettv plus??

@Biljan pa i ti si mu ukratko to sve objasnio i cak si mu link dao ta moze da procita.
Super odradjeno:thank_you:
 
AW: Koji Image za 800HDse Clone i Nettv plus??

Stvarno ste super i jako brzo pomazete. :emoticon-0137-clapp

Jucer sam se izmucija dok sam procita sve stranice od onog thread sta mi je Biljan preporucio.

Jedna stvar mi jos nije jasna: Jeli je potreban PASSWORD ako zelim koristiti Listu u Bouquet ili ne?

Na Dreamboxu gdje mi je radila Nettv Aplikacija sam pogledao u keypass file ali u njemu pise samo jedan broj, i to je to. Nigdje PASSWORD ili USER....
 
AW: Koji Image za 800HDse Clone i Nettv plus??

Cao Benny2912,

PASSWORD ti treba u svakom slucaju. U Nettv aplikaciji imas u box info kljuc i datum do kada ti vazi kljuc.
Taj kljuc se mora ubaciti u odredjenim mjestima u bouquetu.

pozzz.
 
AW: Koji Image za 800HDse Clone i Nettv plus??

Mala ispravka to sto vidis to je USER a password trenutno netreba da li ce se u buducnosti to promeniti neznam. Pozz
 
AW: Koji Image za 800HDse Clone i Nettv plus??

Evo napokon sam uspijo da radi Nettv sa mojim Dreamboxom.

Hvala svima koji su mi pomogli, posebno Bicavekiu, koji mi je pomagao preko PN.
 
AW: Koji Image za 800HDse Clone i Nettv plus??

Recite mi moze li na 800se clon da se ubaci openpli
 
Zurück
Oben