Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Koji HD receiver podrzava Totaltv karticu bez modula???

Toxic

Newbie
Registriert
24. Dezember 2008
Beiträge
17
Reaktionspunkte
0
Punkte
1
Pozz, drustvo!!!:dance3:
Htio bi si kupiti totaltv abo za hrvatsku, i karticu uzeti za njemacku, ali kartica ne radi u mojem ClarkTech HD 5000 Combo Plus, pa bi vas pitao u kojem HD receiveru iste kvalitete radi TotalTv kartica?

Hvala Unaprijed
 
AW: Koji HD receiver podrzava Totaltv karticu bez modula???

zdravo..

radi dobro sa Octagon SF 1008 HD..ako bas mora da bude HD Box..
 
AW: Koji HD receiver podrzava Totaltv karticu bez modula???

Ok hvala, jel ima Octi 1008 HD, dobar support,schnelle umschaltzeiten, dobru HD i SD sliku??
Hvala unaprijed
 
AW: Koji HD receiver podrzava Totaltv karticu bez modula???

e to ti nemogu da kazem..znam samo da total Karta radi dobro snjime...imam kod sebe Octagon 318 on radi super..
 
AW: Koji HD receiver podrzava Totaltv karticu bez modula???

Zdravo svima! dali radi Tvtotal kartica sa Opticum 9500 hd.HVALA!
 
AW: Koji HD receiver podrzava Totaltv karticu bez modula???

kilko je meni poznato,radi!!!
 
AW: Koji HD receiver podrzava Totaltv karticu bez modula???

zdravo! treba mi jedan TIP,hocu da kupim hd reciever samo neznam Octagon 1008 ili Opticum 9500 sa kojim bolje radi totaltv kartica.POZDRAV!
 
AW: Koji HD receiver podrzava Totaltv karticu bez modula???

pozz

ja bi se odlucio za octagon. mada nemam iskustvo snjima al opet mislim da je bolje od opticuma. tu kantu od opticum imam sam kod sebe i nisam zadovoljan!
 
AW: Koji HD receiver podrzava Totaltv karticu bez modula???

Bolji ti je Octagon jer ima linux OP i ja ga planiram sebi kupiti jer sam uzeo abo od total tv pa bi htio da ubacim kartu u njega mozda napravim i CS posto dobro radi sa cccam,jedno pitanje jos ako neko zna da li radi bez ukucavanja box key ili moram izcitati iz eholite recivera i ubaciti u Octagon.
 
AW: Koji HD receiver podrzava Totaltv karticu bez modula???

na 518 je radio bez ikakvog ubacivanja boxkeya,ali za ovo,ako ide preko cccama,mora se u cfg boxkey ubaciti!sto,ruku na srce,i nije bas neki problem!
 
AW: Koji HD receiver podrzava Totaltv karticu bez modula???

pozzz! ako neko zna dali Head SD 8500 Challanger cita Totaltv kartu. HVALA!
 
AW: Koji HD receiver podrzava Totaltv karticu bez modula???

ajd ti lepo sastavi jednu listu resivera koji bi te zanimali,da li radi total na njima,pa da to resimo u cugu!
 
AW: Koji HD receiver podrzava Totaltv karticu bez modula???

pooozzz! mene interesuje za reciever Head 8500 SD Callanger Ctech 5000 hd dali citaju karticu od Total Tv Hvala!
 
AW: Koji HD receiver podrzava Totaltv karticu bez modula???

meni nije poznato za ta dva boxa da li radi!
 
AW: Koji HD receiver podrzava Totaltv karticu bez modula???

pooozzzz! za Octagon 1008 hd pisu da cita karticu od Total Tv,mene interesuje Octagon 1018 hd da li ko zna nesto ? HVALA!
 
Zurück
Oben