Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Koja je razlika između DM500 i DM 600

AW: Koja je razlika između DM500 i DM 600

brat kupio Dreambox 600 PVR pa mu ga sad trebam flashovat. skino sam gemini 4.6 pa da pitam jel se on moze samo sa 600pvr_Flashing_Assistant ili i sa Dream Up flashovat.

HVALA!!!!
 
AW: Koja je razlika između DM500 i DM 600

Putem 600pvr_Flashing_Assistant ide sigurno brze nego sa Dream Up ali me strah da nebi mozda pukla veza jer imam ponekad problema sa ruterom. Uglavnom hvala na odgovoru!!!:emoticon-0148-yes::emoticon-0148-yes::emoticon-0148-yes:
 
AW: Koja je razlika između DM500 i DM 600

flashovo sam bratov DM 600 PVR i sve je uredu, radi kako treba samo jos da pitam koji online key updater da uzmem. imaju neki koji pocinju sa E1 i neki sa E2, koji je kompaktibilan sa navedenim reciverom?

Hvala
 
AW: Koja je razlika između DM500 i DM 600

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Pozzz

Posto si ti flashovo bratov receiver, ti bi trebao znati sta si mu flashovao.
Enigma1 ili Enigma2 Image?
Nisam bas sto posto siguran, ali mislim da na DM600 idu samo Enigma2-Images.

E1=Enigma1
E2=Enigma2

isto tako onda moras da uzems odgovarajuci keyupdater.

pozzz
 
AW: Koja je razlika između DM500 i DM 600

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Ja sam jednostavno isao na ovaj link i skinuo Gemini 4.6 za njegov reciver da bi mi bilo lakse jer je i kod mene Gemini instaliran. Neznam ja koji je to bio image, ali predpostavljam da je E2 jer je struktura ordnera drugacija nego u mene, ja imam DM 7000.

Pozdrav i HVALA na odgovoru!!! :emoticon-0148-yes: :emoticon-0148-yes: :emoticon-0148-yes:
 
AW: Koja je razlika između DM500 i DM 600

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Pozzz

Sudeci po ovome, izgleda da je enigma1:

Neu:
* Webcamviewer, zum Betrachten von Bildern aus dem Internet, Konfig über eine XML (nur Standbild, kein Intervall wie bei E2)


Ali nista se nece desiti, ako instaliras i pogresni keyupdater. Isprobaj oba, pa na kraju ostavi onaj koji radi.
Iako ja bas ne razumjem, zasto je uopste keyupdater potreban !? Koliko je meni poznato, samo poneki XXX-Kanal radi sa keyovima, ostalo navodno ne funkcionise vise, jer se codiranje promjenilo.
Sa cardsharingom i odgovarajucim karticama ti je "sve" otvoreno, tako da smatram da keyupdater i nije bas potreban. Ali moguce da sve zavisi od toga, koji satelit gledas, jer nije svugdje ista vrsta codiranja.
Kod mene na 13, 16 i 19 stepeni samo ovi *ebacki kanali rade sa keyovima, ostalo je sve zatvoreno.


pozdrav i laku noc.
 
AW: Koja je razlika između DM500 i DM 600

Treba mi, to jest treba mom burazu za thor - digitv jer oni jos rade sa kljucevima.
 
AW: Koja je razlika između DM500 i DM 600

zasto ne das burazu liniju i netrebaju mu kljucevi onda!ko ce kome ako ne svoj svome!:363:
 
AW: Koja je razlika između DM500 i DM 600

Uzmi Dreamup 1.3.3.4 Verziju, snjime mozes flashovati svaku Dream ne samo 600
:emoticon-0122-itwas
 
Zurück
Oben