Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Koja je razlika između DM500 i DM 600

AW: Koja je razlika između DM500 i DM 600

Hvala na brzim odgovorima, sad trenutno promatram par DM-ova na eBay-u (DM 7000, DM 7020) pa se jos nisam odlucio sta cu nakraju kupit. Uglavnom se jos jednom zahvaljujem na brzim odgovorima.
 
AW: Koja je razlika između DM500 i DM 600

Nebih jos kupovao HD reciver jer jos nemam ni HD televizor, dokle god radi ovaj stari nemam namjeru kupovat nikakav novi. A ovako stvari stoje, kupio sam Dreambox DM 7000s/160GB HD 135 eura, nadam se da se necu pokajat.
 
AW: Koja je razlika između DM500 i DM 600

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
Ma nije uopste problem. Sony WEGA Trinitron, radi ko svicarski sat i perfektna slika :DDD:DDD:DDD. Znam sebe da ako kupim HD televizor onda moram automatski kupovat i HD reciver i u tom slucaju ode najmanje hiljadarka eurica, a osim toga HD programa jos nema u onolikom broju da bi se ta nabavka isplatila. Nego sta velis za kupljeni reciver, jeli vrijedan tih para?
 
AW: Koja je razlika između DM500 i DM 600

ja imam plazmu 105 cm,kupio pre 5 godina za 2500,nema hd podrsku,i gde mi se isplati da to sad menjam,jos jedno 5-6 godina pa ce da vidimo,dotle ce i taj hd da izmodi,doci ce opet nesto bolje,pa cemo mi njima da se smejemo posle!a resiver,dobar,mada bolje da si uzeo 7020 al oni su tu negde,isti,to ti je kao mercedes iz 73 godine,bolji od ovih novih!:340:
 
AW: Koja je razlika između DM500 i DM 600

Evo sad su u prodaji LED televizori, Zato je Plazmi i LCD pala cena.
 
Zurück
Oben