Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Koja je razlika između DM500 i DM 600

AW: Koja je razlika između DM500 i DM 600

Zavisi koje karte imas. Ako imas total tv, onda bi ti preporucio predlog od kolega murati
 
AW: Koja je razlika između DM500 i DM 600

pa uzmi najbolje Dreambox 800 HD,imas 2 usb prikljucka na njemu,mozes i externo hard disk da prikopcas ako hoces,kosta negde oko 400 € a ima i kinezi dosta jeftinije da se nabave!aa,ako hoces citac za dreambox 500 onda ovako nesto,samo sto nemoze da cita sve karte,recimo total nece!



images
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Koja je razlika između DM500 i DM 600

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
Super je to sve sto ima taj DM 800 HD u sebi ali ja jos jednom ponavljam da mi je najvaznije da bude sto jeftinije a to je po pitanju recivera ovaj dm500 clone sto se ovde kod vas prodaje na board online shop-u, i sad mi jos samo treba odgovarajuci externi citac karata koji je kompkatibilan sa ovim spomenutim reciverom jer imam dvije orginalne karte za cs.
 
AW: Koja je razlika između DM500 i DM 600

imas na ebay da nadjes zaista jeftine,evo ja imam onakav kao na onoj slici Multiprog 2001 XL i radi ko doksa,a ima mu vec 7-8 godina,ranije sluzio za druge stvari a sada gamma mi u njemu,treba ti jos RS-232-kabal za njega.
 
AW: Koja je razlika između DM500 i DM 600

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
Nije valjda da nema nista drugo osim toga Multiprog 2001 XL citaca, na eBay sam naso samo ovaj jedan jedini (
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
),meni treba nesto sto mogu kupit odmah bez da se moram cjenkat. Zasto nije preporucljiv ovaj Progbee Smardreader sto se prodaje ovde na board-u?????
 
AW: Koja je razlika između DM500 i DM 600

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

ja imam dm 500 clone i taj progbee smardreader i ja sam sve to ovde kupio. ali nazalost nece taj reader da funkcionise. nije isla totat tv karte ni orf karta. pa zato ti i paradox nece da preporucuje taj progbee. ali mozes uzeti smartmouse phoenix, samo ga isto nemozes koristiti za total tv kartu.
 
Zurück
Oben