Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Koja je razlika između DM500 i DM 600

AW: Koja je razlika između DM500 i DM 600

Bok
dreambox 600 ima sve sto ima DM500, plus:
- IDE UDMA66 podrška
- Podrška za interni hard disk od 2,5 inča neograničenog kapaciteta.
To znaci da mozes kod DM600 ugraditi hard disk.
i naravno cjena.
pozdrav Ivek75
 
AW: Koja je razlika između DM500 i DM 600

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!


da malo se i ja ubacim... i ispravim neke tacke...


DM500 se ne proizvodi odavno, ono sta je bilo zadnjih par mjeseci su rest lageri..
Pogotovo neces naci dm500s/c vec samo + verziju..
Prije ces uloviti kineza nego orginalku..a, razliku neces vidjeti na opticnosti, ama bas nikakvu...

Sta se cjene tice dm600 je pao na 150eu i kusur, toliko je se krecela i dm500/+ cjena...
 
AW: Koja je razlika između DM500 i DM 600

Kao sto su vec drugi naveli..... Razlika je samo u mogucnosti za ubacivanje Hard diska i u Cijeni..
ali ako Covjek hoce samo da Uziva u TV gledanju onda bi Preporucio DM500... ima je ovde kod nas za Stvarno dobru Cijenu i radi Super...
 
AW: Koja je razlika između DM500 i DM 600

ima jos jedna razlika, dm 600 ima stecktuner. ako bi se pokvario samo raus i drugi rein.
 
AW: Koja je razlika između DM500 i DM 600

to ... a i bolji je Tuner od DM 500 :)

Ima vise mogucnosti za trazenje


Pozdrav !
 
AW: Koja je razlika između DM500 i DM 600

Bok prudjo
e sad je svaki nesto ubacio i nadam da smo tebi svi skupa pomogli u kupnji novog recievera.
pozdrav ivek75
 
AW: Koja je razlika između DM500 i DM 600

ja imam dm 600, a kolega mi dm 500, i njegov puno bolje radi !
 
AW: Koja je razlika između DM500 i DM 600

@ matijasn 78

to ne znaci nista da Dm 500 bolje radi od Dm 600

to sve zavisi do majstora kako to sve sredi i koja antena,lnb i jos drugi stvari
naprimer kako namesti cccam i ostalo !!


pozdrav
 
AW: Koja je razlika između DM500 i DM 600

Dali ima koji Dreambox da ima dva interna citaca u sebi jer ja imam dvije karte koje bi htio ponuditi a da nemoram kupovat externi citac, i ako ima koja je najjeftinija varijanta :emoticon-0164-cash: :emoticon-0143-smirk :emoticon-0164-cash:
 
AW: Koja je razlika između DM500 i DM 600

uze mi rec:wacko1:,salu na stranu,zavisi koje su ti to karte,ako ti je neka u nds-u ove nove karte,onda je u svakom slucaju bolja varijanta ovo sto je kolega murati preporucio,da bi izbegao dodatne probleme i troskove...
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben