Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

kladionica

paradox_

Elite User
Registriert
2. Januar 2009
Beiträge
1.620
Reaktionspunkte
697
Punkte
273
zanima me ima li nekoga od vas da se bavi sportskim kladjenjem!ja sam se ranije time bavio i to dosta uspesno,pa razmisljam da se ponovo reaktiviram!ako ima neko,mogli bi da razmenjujemo iskustva i tipove,sisteme i nacine igre itd!
 
AW: kladionica

I ja sam se kladjenjem bavio, ali to su bila vremena dok sam bio u Srbiji. Ovde u Nemackoj je Drzavna kladionica sranje, a privatne zatvaraju. Jedina mogucnost je preko online kladionica. Preko online kladionica mi se malo nesvidja kako sve to sa novcem funkcionise. Uostalom sad nemam ni toliko vremena za te stvari. Dok sam igrao dole u Srbiji onda sam po ceo vikend provodio u kladionici. Znas kako ti je kod nas, lokal sa 10 televizora. Pustaju sve lige Evrope, pije se i jede, a atmosfera kao na Stadionu.
"Kad porastem bicu kengur" je nas domaci film, bas posvecen kladionicama.
 
AW: kladionica

bas naprotiv,ja sam online to radio,tako imas najbolju kontrolu novca!ne kao ovi sto vise svaki dan po kladionicama i trpaju parove nebi li ostvarili sto veci koeficijent,i kada pricaju,oni su uvek u plusu!ali da se uredno vodi statistika stvari bi mnogo drugacije izgledale!tako na par kladionica uplatis i pratis poredjenje kvota!negde je veca kvota na neki dogadjaj pa odigras tu i profitiras!i nikako vise od jedne utakmice,maksimalno dve!jer sa tri para vec imas 27 kombinacija,a tebi odgovara samo jedna!da ne govorimo o vise parova!
 
AW: kladionica

Na online mi se ne dopada da sam morao na primer u ponedeljak da im uplatim novac na konto da bi tek mogao da igram u narednu subotu. Tu si u pravu za jednu ili dve utakmice. tako se to igra, i to onda na veliku lovu. Zato mi se to ne dopada da sam uvek morao unapred da im vecu svotu novca ubacim na konto, i onda da cekam od njih da mi jave da se sad mogu kladiti. neznam kako je sada, ali tako je to bilo pre.
 
AW: kladionica

ma kakvo cekanje,odmah to ide,master kartom ili preko peypala,odma su pare na tvom wet kontu i odmah mozes da se kladis!
 
AW: kladionica

Redovno se kladim, i onlinebetting i u kladionici poput tippico i slicnih. Pretezno igram po jedan par na listicu na veliku svotu, i to jednu 3 listica plus odigram na 2-3€ jedan listic sa 3-6 parova (i tu mi se zna posreciti ponekad, mozda jednom u 3 mjeseca)
 
AW: kladionica

Evo da se i ja pridruzim!
Ja se bavim isto sa kladenjem, Online i Offline! Vec nekih 10-tak godina!
Za sada mi je to dobra zarada uz moju normalnu placu!
:emoticon-0137-clapp
 
AW: kladionica

Ja osobno ponekad odigram i smatram da onaj ko igra stalno tesko moze da bude u plusu,osim ako nema puno srece.
Odigram ponekad max 3 para i to je to, ako ubodem ubodem.
Najgore je kad postanes ovisan. Poznajem jednog kod nas koji obilazi sve kladionice u svim okolnim gradovima i samo tipa...ZARAZA
Sad ako neko igra jedan par pa i veliku svotu to neznam, ali znam da zato treba imati kapitala.:wacko1:
 
AW: kladionica

ja sam to radio ovako!to prvo treba shvatiti kao vrstu razonode,nikako kao neku obavezu ili nacin da se od toga zivi!to onda vodi u sigurnu propast!odredio sam sebi banku,ili kapital koji ce mi sluziti samo za kladjenje i od tog novca sam se vec oprostio!znaci,odrediti cifru za banak koji ti nije zao da izgubis!uzmimo na primer odredio sam 1000 nekih jedinica za tu zabavu!moj ulog po opkladi ce biti maksimalno 2% od te cifre!znaci max 20 jedinica,ali i to retko igram,jer onda kada se skoncetrisem i prostudiram par na koji sam resio da se kladim i rukovodim se cinjenicama i stepenom koliko sam siguran u to sto cu odigrati!znaci ulog ce biti od 1/10 do max 9/10 od onih 20 jedinica!10/10 ne postoji,jer samo je smrt sigurna da ce da se desi,i nista drugo!i onda svakog meseca pravim presek,podizem eventualni dobitak i pocinjem iz pocetka sa 1000 jedinica!ako sam ostvario gubitak i moj procenat ulaganja ce se smanjiti shodno tome koliki je trenutni kapital!ako dodje do podpunog gubitka banke,onda shvatam da to i nije za mene i prekidam sa igrom!samokontrola je majka mudrosti!
 
AW: kladionica

tako je majstore!:good: :laie_14:

isto tako je vazno racionalno i logicno razmisljanje!evo,ko resi ovaj zadatak dokazuje da ima IQ preko 120 i u stanju je da logicki razmislja,i samim tim ima sanse da profitira u hobiju ovakve vrste!

ako je naprimer:

6 + 3 = 54
11 + 2 = 143
15 + 4 = 285

koliko je onda

21 + 8 = ???
 
AW: kladionica

Moram reci da sam ja bio ovisan sa kladionicama. Bila su to vremena kad se i po cela plata stavljala na jednu utakmicu. Bilo je teskih gubitaka kad nisi mogao da spavas po par dana. A i bilo je dobrih momenata, kad su rezultati isli sami po sebi. E onda se zivelo kao lord. Moram reci da su to bila vremena dok sam ziveo kod roditelja, Tako da si mogao preziveti ako i platu izgubis. Medjutim sad su se vremena promenila, sad imam svoju vlastitu familiju na ledjima. Sad se nemogu velike pare ulagati, a za manje para mi nepravi zadovoljstvo. Moras vise utakmica da naslazes da bi uopste imao neki dobitak, a za to treba imati vise srece nego uopste nekog znjanja o sportu.
Sreo sam coveka u Nemackoj koji se sa tim bavi profesionalno. Pokazao mi je 45 uplacenih listica, svaki listic po uplati od 500 evra. Znaci ukopno 22000 evra za jedan vikend. Covek je napravio 45 kombinacija, i kako sam kaze nema sta da ga boli glava, on zivi od toga.
Sto znaci kad imas para onda one same dolaze.
 
AW: kladionica

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

hehe,to si naterao decu sigurno da ti rese,danasnja generacija je evoluirala i u startu poseduje taj IQ!:emoticon-0111-blush

a ti borko druze!!!pa ti si to bas bio izgleda zaglibio debelo!jesi citao gore ono sto sam pisao kako bi trebalo to raditi!to nije nista drugacije od zivotne filozofije!ne moze se nista preko noci i na brzinu!ja sam pre 20 godina kada sam dosao u ovaj divni zapad ovamo mislio da treba samo pare pobrati na brzinu i vratiti se sto brze!u to vreme 100 000 dm bilo je mnogo,o tome sam mastao!medjutim,brzo shvatam da to bas i nije tako,i metodicnim odvajanjem na stranu svakog meseca od tog vremena imam sada i mnogo vise!tako je i u ovom sportu!kazes da ti kladjenje na sitno ne pricinjava zadovoljstvo!kako sam naveo u onom primeru sa 1000 jedinica,mozes uzeti i 10000 za pocetni kapital,to vec vise nije sitno!ali srljanje,a narocito takozvano vadjenje kada se izgubi opklada je najgore sto moze da ti se desi!treba imati svoj nacin igre i uvek biti trezvene glave!sa jednim jedinim ciljem!hocu u tome da profitiram!ali ne posto poto!jasam naprimer poceo sa time pre 6 ili 7 godina i odvojio 100 evra na interwetten!sa onom filozofijom od 2 %!nakon dve godine sam osnovao banku sa 1000 evra,ali od dobitaka sa kladionice!i narednih par godina ostvarivao dobitak od oko u proseku 600 evra godisnje!zar je to malo!ali moras biti u toku svih zbivanja,ja sam maltene znao sta igraci rucaju ili veceraju,kome je bolesna baba i takve stvari!sve dok nisam kupio dreambox!on me finansijski unistio!jer,elem sam prekinuo sa kladjenjem,elem me svakojakvi dodatni troskovi pratili u vezi sa tim!jer tema je obimna i ne mozes na dve strane!zato sada mislim da se vratim tome jer od dreama nemam nista!:emoticon-0111-blush
 
Zurück
Oben