Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Kanal 3 testno na Eutelsa16A

Biljan

Ist oft hier
Registriert
2. Juli 2010
Beiträge
170
Reaktionspunkte
216
Punkte
63
Ort
Salzburg
Kao što smo ranije pisali, Televizija Kanal 3 iz Prnjavora će od 1. oktobra 2013. godine početi sa emitovanjem svog programa putem satelita Eutelsat 16A na 16 stepeni istočno. K3 TV već je počeo se testnim emitovanjem na transponderu bh. DTH platforme Team: Sat na frekvenciji 11.262 GHz, Horizontalno, symbol rate 30000, FEC 2/3.

Kanal 3 je osnovan 1994. godine, a 15. aprila 1995. godine ova TV stanica počinje sa emitovanjem vlastitog programa za područje opštine Prnjavor. K3 emituje 24-satni program od čega više od 5 sati vlastite produkcije u 10 emisija koje se kreiraju prema željama i interesima gledatelja.
317771d137_1568282_8653133.jpg
izvor:teve.ba
 
AW: Kanal 3 testno na Eutelsa16A

jel iko gledo ovaj kanal, isplati li ga se trazit???
 
AW: Kanal 3 testno na Eutelsa16A

da se pretraži nekošta ništa :) ma biće kao i na ostalima... čim počnu nešto da valja emituju ide odma
pod ključ...
 
AW: Kanal 3 testno na Eutelsa16A

jel ste nasli vi ta 2 programa K3 i Posavina tv?
imam cudan problem sa moju db800 kad ubacim manulno freqweziju vidim da sam naso ta dva kanala
al onda kad idem u liste satelita nema ih tu :(
 
AW: Kanal 3 testno na Eutelsa16A

odi na radio od eutelsata 16e novi tu ti se nalazi
 
Zurück
Oben