Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

kako da stavim sliku

paradox_

Elite User
Registriert
2. Januar 2009
Beiträge
1.620
Reaktionspunkte
697
Punkte
273
ocu da stavim neku sliku(avatar) kao sto vi mnogi imate ali se nikako nemogu snadjem kako da to uradim,komplikovano do zla boga... jel moze neko da mi pomogne u resavanju ovog problema...
 
AW: kako da stavim sliku

Zdravo milojko...

Ides ovako Kontrollzentrum> Einstellungen & Optionen> Benutzerbild ändern > pretisnes na Benutzerbild anzeigen onda ides na Durchsuchen izaberes Sliku koju zelis da postavis ali pazi na ovo Hinweis: Die maximale Größe für eine Grafik ist 1000 x 400 Pixel und 9,54 MB. mozda kod tebe stoji jos manje,posto su ovo podaci iz moga Benutzerkontrollzentruma...
 
AW: kako da stavim sliku

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

:DDD Izvini ali morao sam da se nasmijem...mi iz Tima imamo druge rechte nego drugi Useri...pa ti mozes tu Sliku da povecas,sad neznam kako se taj program zove ali ide...imas ovde Usera sto imaju vece Slike ngo sto je tvoja...sto znaci da ide....
 
AW: kako da stavim sliku

hajde neko da mi kaze skojim se to programom radi,nervira me ovako mala slika...
 
AW: kako da stavim sliku

ja izgiboh lepo da povecam sliku i izgleda da nema vajde,a stvarno puno mala,da je bar 1 cm sira i tri duza mnogo bi lepse bilo...
 
AW: kako da stavim sliku

i zasto ja nemam te zastavice koje mnogi od vas imaju da se viore!!!
 
AW: kako da stavim sliku

klikni na tvoj profil, U profilbearbeiten mozes to da uradis. Imas veci izbor zastava, izaberi jednu i speichern.
 
AW: kako da stavim sliku

a kako si ovo napravio,ajde mi kazi,necu ja ovu sliku imam ih preko 30000 pa bih da menjam,ali skojim programom ti to radis,kako si napisao moj nick,ako neces javno slobodno mi posalji taj program na pn,necu da se ljutim....
 
AW: kako da stavim sliku

adobe photoshop
imas kod nas ovdje na forumu
Evo napravio sam ti malo bolju
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: kako da stavim sliku

nemogu da povecam sliku,tamo mi pise max 50x50 piksela,stavite i mene u taj tim pa da mogu i ja da imam te vece rechte za slike...
 
Zurück
Oben