Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Istraga nad 1000 pay TV hakera

Beastmaster

Best Member
Boardveteran
Registriert
9. Oktober 2008
Beiträge
3.701
Reaktionspunkte
12.362
Punkte
383
3456.jpg


U Njemačkoj je pokrenut sudski postupak protiv 1000 pay TV hakera jedne kompjuterske tvrtke zbog ilegalne prodaje modificiranih settop boxeva za gledanje Premiere programa.

Prema pisanju Sächsische Zeitunga (SZ) šef te tvrtke nalazi se u istražnom zatvoru. Premiere je još ranije najavio da će se svim sredstvima boriti protiv krađe prava.

Kako je Premiere krajem 2008. godine krenuo s Videoguard sustavom kodiranja i novom verzijom Nagravision 3+ njihovi se programi više ne mogu pratiti ilegalno.
 
AW: Istraga nad 1000 pay TV hakera

eto vidis i ovo malo u Zivotu sto smo imali oni nam uzese,jos hoce sad da nas kazne,stvarno su Brezobrazni:D
 
AW: Istraga nad 1000 pay TV hakera

:D bas tako uzimaju od sirotinje i sad hoce i u zatvor da ih stave
 
AW: Istraga nad 1000 pay TV hakera

Da je Premiere jeftinije, sigurno bi imali vise pretplatnika. Sa ovim cenama naravno da ljudi pokusavaju da gledaju na crno.
 
AW: Istraga nad 1000 pay TV hakera

ja mislim daje njima sad nestalo Novca pa gledaju od koga mogu sta da izvuku,naravno dasu se mnogi Sat shopovi igrali sa Njemackim Zakonom gdje su nap... pisali Super software ili slicno tome,sad je doslo Vrijme kad se treba naplatiti,ali sumljam dace moci kod Normalnih Ljudi sta uzeti ili pred sudom dobiti jer koce meni i li vama dokazati dasmo uzeli Resiver i upotrjebili za te navedene svrhe...
 
AW: Istraga nad 1000 pay TV hakera

znate kako se kaze....
ko hoce da je.e taj mora i da plati
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: Istraga nad 1000 pay TV hakera

e vala, heut zu tage nema dzabe ni kod stare babe
 
AW: Istraga nad 1000 pay TV hakera

Za usluge se mora platiti. Ali u ovom slucaju podrzavam hakere. Premiere preteruje sa cenama. Komplet paket plus HD kosta 60 evra, to je previse za usluge koje trenutno nude.
 
AW: Istraga nad 1000 pay TV hakera

Jedan moj jaran im je pre par meseci dao otkaz, par dana posle toga su ga nazvali i ponudili mu komplet paket za 30 evra. Da nisam svojim ocima video nebi verovao.
Radnici u Landesbank Minhen imaju Premiere za 28 evra mesecno. Znaci mi ostali smo majmuni sto placamo punu cenu.
 
AW: Istraga nad 1000 pay TV hakera

o takim Podacima nisam upucen,ali ti mogu Vjerovati,ima Naravno nekih Popusta za ovog ili onog kao i Normalnom Zivotu za Kolegu jeftinije za druge puna Cijena,samo neznam sad sta ce da urade,kad predzu na Sky Germany kakva ce tad biti Ponuda postoce tad PW biti discont,sto znaci vise Paketa u jednoj Firmi,mozda bude i jeftinije nesto...
 
AW: Istraga nad 1000 pay TV hakera

I meni se cini da ce biti tako.
 
Zurück
Oben