Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

InternetRadio

banan61

Premium
Registriert
8. Mai 2009
Beiträge
161
Reaktionspunkte
15
Punkte
78
Ort
NRW
Hi,

szukam kogos kto ma Internetradio jako Gerät bo mam pytanie,zanim takie urzadzenie wybiore i kupie.
Np. Grundig Sanoclock 890WEB bo takie mam na uwadze.
Takie urzadzenia przez Wifi lacza sie bezposrednio przez Router z dana stacja czy przez compa tzn. comp musi do tego byc zalaczony?
Auswahl aus über 10.000 Radiostationenüber v-Tuner.
Tzn. laczy sie z v-Tuner bezposrednio i z tam sa wszystkie sender?
Moze mi ktos to wyjasnic.

Dzieki za pomoc.
 
AW: InternetRadio

ja mialem cos takiego jak Noxon , gra normalne radio , przes wlan laczy sie z neten i masz wszystkie inet radia i do tego laczy sie z domowym serverem i odgrywa wszystkie mp3 z servera
 
AW: InternetRadio

Do polskich stacji jak "radioZ" "RMF FM" i innych nie ma problemu?
 
AW: InternetRadio

do tego zeby to radio z neta dzialalo nie potrzebujesz komputera , poprostu to odbiera przes wlan wszystko z neta i twojego domowego servera , jezeli takie cos posiadasz , sa takie radia z wbudowanymi glosnikami i sa takie bez , co podlaczasz do wzmacniacza , ale zasada dzialania jest taka sama

Normalne radio - UKF
W,lan -- radio przes ruter z neta
Mp3 - muzyka z servera

dziala nawet w niemczech z polskimi stacjami , jezeli radio samo ich nie znajdzie to wpisujesz recznie URL ze stacji i po bulu
 
Zurück
Oben