Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Internet streeam ex-yu kanala

AW: Internet streeam ex-yu kanala

Ako nemozes da otvoris datei znaci da nemas codec za tu vrstu streama...ili kao sto kaze Beastmaster skini si najnoviju verziju mediaplayera
druga solucija je da uzmes drugi player(npr. VLC player, WinAmp, dr.) i da sa njim gledas to sto zelis
 
AW: Internet streeam ex-yu kanala

ajde onda reci kako to ide imamja sve sto si gore naveo..
 
AW: Internet streeam ex-yu kanala

Pozdrav, dobri decaci dali bi mi neko pomogao oko "Stream TV Kanala".
Pokusavao sam sa Upustvom od motube, odlicno upustvo, ali meni se ne klapa nikako.

Imam DBox2 i spojen mije sa Reuterom, to jest ima DBox2 kontakt sa internetom.

Moj razlog:
Ja zivim u Nemackoj, a sestra mi zivi u Francujskoj.
Posto ona nemoze da postavi Satelit kod sebe, i da moze Nemacke Kanale da gleda kao RTL, RTL2, Pro7, Sat1 itd. itd.
Pa bih vas zamolio kako sve ja to da Stelujem kod sebe "Streamen TV Kanala preko Interneta" da bi ona mogla da gleda te Kanale kao sto sam gore naveo.

Kao sto sam gore naveo Upustvo od motumbe odlican ali meni se ne klapa nikako, jel neznam sta treba i kako da stelujem kod sebe na PC,DBox-u i Reuteru, gde treba da upisem njenu IP adresu i koju tacno a gde treba moju i koju ...

Probao sam vise puta al dva puta sam morao da Instaliram BS iz nova, jel sam nesto pogresno uradio u Reuteru tako da sam izgubio Internet, PC izgubio brzinu rada itd. itd.

Zahvaljujem se unapred za vas odgovor
 
AW: Internet streeam ex-yu kanala

Treba mi strem od pve televizije veceras dali neko ima gledo bi partizana
 
AW: Internet streeam ex-yu kanala

Brauche für Amiko Alien ein WEBTV PLUGIN für alle EX-YU Sender in XML Format.

Bitte um Hilfe.
Gruss An alle.
 
AW: Internet streeam ex-yu kanala

Treba mi za Amiko Alien WEBTV Pluging.
Treba mi gotova Lista u XML formata za stavljanje u tom WEBTV Pluginu ili neka mogucnost na bazi (Enigma2 sh4) verzija da bi mogao gledati WEBTV.net

konkretnije: ON-NET ZULU ILI TVSTANICI.COM

Molim vas Pomozite mi...
POZ SVIMA XXX
 
AW: Internet streeam ex-yu kanala

Dali neko zna kako da dodjem do Bouquets liste kanala za nettv plus ? Hvala unapred.
 
Zurück
Oben