Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

HRT i ostali Balkan

sabahas

Newbie
Registriert
28. April 2009
Beiträge
26
Reaktionspunkte
0
Punkte
21
Hallo,
ja sam novi sa satelitima.
Trazim i trazim u forumu i nemogu naci, kako da otvorim sve kanale kao HRT, etc. :read:

Samo vidim, da murati ljudima nesto salje :)

Jer bi meni netko mago objasniti, kako da otvorim sa Edsion Argus te kanale i sto meni sve treba?

Puno Hvala!!!

Pozdrav
 
AW: HRT i ostali Balkan

Zdravo sabahas,nazalost nece moci,dabi sve ove kanale gledao Potreban tije jedan linux Resiver,kojeg ces prekljuciti na Inet i tako gldetati preko nekoga trazene Kanale,vise o tome vidi ovde PRETISNI

prebaceno
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: HRT i ostali Balkan

Da bas tako jedan Dream mozes nap..ovaj DM500 nije skup,a radi svoj Posao posteno..imas ga uzeti ovde kod nas za jeftine Pare..
 
AW: HRT i ostali Balkan

Koja sreca, da si se tako rano javio.
Skoro sam narucio Argus. Sada sam Dream 800 narucio.
Diabolo sada i netrebam ??
 
AW: HRT i ostali Balkan

Pa ako imas DM800 onda nema Problema sa njim isto ide super CS,napisi ovde sta dajes od Karti i sta ti treba,ako se nesnadzes javise ponovo meni ja cu te preporuciti povjerenom Osobi..
 
AW: HRT i ostali Balkan

hehe, ja nemam pojima! :)
Sad sam kupion DM800.
Trebam li jos neku kartu?
Ili je DM800 plus neki update is downloada dosta?

merci
 
AW: HRT i ostali Balkan

hehe,ma jok ti moras svoj resiver sa ruterom od Intea spojiti pa onda mozemo pricati o CSu,ili evo imas Postu pa vidi tamo...

danebi pogresno drugi razumili,nije ovo Suport preko PNa nego samo preporuka...
 
AW: HRT i ostali Balkan

Cao murati, Ja sam novi u Forumu. Imam dm 7000s sa gemini 4.6 i volio bi kad bi kod mene radili svi nasi Ex-YU kanali. Jel bi mi mogo ti pomoc? Sta mi trema Karta i.t.d Hvala unaprjed
 
AW: HRT i ostali Balkan

treba ti jedna karta da mijenjas sa drugima ili imas ljudi sto imaju svoje servere naravno sto se placaju
 
Zurück
Oben