Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Hayat tv u DM 800

Crni

Hacker
Registriert
20. August 2009
Beiträge
329
Reaktionspunkte
54
Punkte
88
Ort
digital-eliteboard
Cao drustvo upravo sam dobijo karticu od hayat tv jasam nesto ubacivo u cccam.cfg al nije kako treba pa dali neko zna sta trebam da ubacim da bi isla kartica i kratica je u smargo sa usb hub 7 od könig firme pozdravv
 
AW: Hayat tv u DM 800

Jesam jarane to sam na pc podesio al sta trebam ubacit u ccam da bi to laufalo u ponedeljak mi dolazi i kartica od sky i hd programi pa de ako znas da ja to odjednom ubacim sta mi treba da bi laufalo
hvala
 
AW: Hayat tv u DM 800

Potz

Imam isto te dve Karte

Cfg bi ovako mogao izgledati za Dream preko smargo



############# Hayat Sat/Bih ###############
SERIAL READER : /dev/usb/tts/0 smartreader+
SMARTCARD CLOCK FREQUENCY: /dev/usb/tts/0 5500000
#####################################

########### Sky Deutschland ###############
SERIAL READER : /dev/usb/tts/1 smartreader+
SMARTCARD CLOCK FREQUENCY: /dev/usb/tts/1 9600000
#####################################
 
AW: Hayat tv u DM 800

Cao drustvo sbanane ide hayat al samo hayat sat onaj drugi hayat bih ne ide pojma nemam zasto ak onebude proradilo nazvacu u sarajevu da pitam u cemu je problem a sky kartica i hd treba mi sutra doci onda cu probati dali ide
jos jedno pitanje uz sky de porucio sam i HD kanale dali dolazi posebno kartica ili ne ako da onda sta trebam ubacit u conf.cfg da b i iona laufala
i jedna osoba mi kaze da je najbolje da za HD kartica ne ide preko smargo nego u intern slot od DM 800 sta vi kazete
pozz
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Hayat tv u DM 800

za hayat bih moras dole u sarajevo nazvati da ti pustu freischaltsignal. ja sam ceko oko 15 min dok je proradio bih. aktualizarao sam karticu u octagon 908. drugi put kada aktualizaro karticu za jednog kolegu onda je trajalo celu noc.

sta se sky de tice mislim da neigra veliku ulogu gde ti je kartica posto ti je lokalna. na smargo mozes je vise taktirati u internom slotu ne bi vise iso od 6mhz

pozdrav
 
AW: Hayat tv u DM 800

Aha ok vidjecu dok mi dodju kartice
a reci mi ono sto si mi napisao za hayat kod mene ne ide evo pokusavam da pokrenem al ne ide neznam zasto jasam kopiro i tako to ubacio u cccam
e jedino sto ja imam gemini 2 v 5.0 i ja nemogu da nadjem nigde gde da kernel modul da bi usb aktiviro to nema kod mene ili ne ide sa ovom versijom mozda bi trebao gemini v 4.5 da instaliram jer zna da ima kernel modul sta ti kazes na sve ovo
 
AW: Hayat tv u DM 800

moras dole zvati da ti pustu hayat bih. pripremi serijski broj i oni ce ti dapustu signal.
ima jedan thread od tom problemu. kolega paradox je nesto lupao na engleskom OVDE

koliko ja znam da su kernelmodule na gemini 5 vec aktivirani. potreban je samo reboot.
 
AW: Hayat tv u DM 800

e neznam sa gemini v 4.5 i idem na kernelmodul sve stavim na JA radi sve ok ubacim 5.0 ne radi i reebot isve sam probao ne ide mora msada opet da vratim na v.4.5 nista mi drugo ne preostaje ipak hval tebi zivijo
 
AW: Hayat tv u DM 800

opet ja crni

u drugom boardu pise neko da je stavio smargo na normal mode (gemini 5.1).
u cfg ima ovo
Code:
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Codes zu sehen!
posle nabodes smargo i dream automatski aktivira kernelmodule. pokusaj jos to. mora da radi.
 
AW: Hayat tv u DM 800

ahae to je opet nesta drugo jasam smargo na auto mhz je nesto preko 3 i onda na dreambox
znaci da vratim na normal i na automatisch da nediram mhz nista sve na auto
 
AW: Hayat tv u DM 800

IDE DRUG samo sam prebacio na normal u smrago i krenulo odma
eto vidis citao sam da trebam na dreambox da prebacim a ne ide ok drug cujemo se puno hvala zivio
 
Zurück
Oben