Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Hayat BiH

svabo

Ist oft hier
Registriert
11. Dezember 2007
Beiträge
129
Reaktionspunkte
7
Punkte
38
POZDRAV svima kod mene ne radi hayat bih od nedelje kakva je kod vas situacija dali oni imaju probleme ili je do mene signal je tu sve je ok hayat sat radi.hvala drustvo
 
AW: Hayat BiH

radi normalno i hayat bih i hayat sat!jel ti dobra frekvencija?
12640 vertikalno/sr 6510/fec 2/3
 
AW: Hayat BiH

ma jeste prijatelju kao sto rekoh hajat sat radi ali neradi hajat bih
 
AW: Hayat BiH

Pozzz

I kod mene bez problema radi.
Jeli imas lokalnu Hayat-Kartu ili dobijas preko share?
Ako je preko share onda je moguce da tu neshto nije ok.
Ili pretrazi ponovo kanale.

pozzz
 
AW: Hayat BiH

dobivam je preko share,moracu da ih izbrisem pa ponovo da ih nadzem da vidim hoceli se sta promijeniti
 
AW: Hayat BiH

probaj prvo to,da ga obrises i preskeniras ponovo!a posto dobijas iz share,probaj da iskljucis liniju od toga sto najpre dobijas da ti povuce od nekog drugog,pa vidi!
 
AW: Hayat BiH

mozda ti peer od koga dobijas ima staru kartu na kojoj radi samo 1 kanal , mozda si cak taj drugi dobijao od nekog drugog , imam tu kartu u lokalu i rade obadva kanala OK
 
AW: Hayat BiH

Aktualisierung fehlgeschlagen : 4ñ„X©Ùá$eu°%Ë jeli ima kakve veze ovo posto je vista kod mene
kod freigeben izadze ovo Aktualisierung fehlgeschlagen : 2ÕY½©l‹µmêI®Ó
 
AW: Hayat BiH

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

pozdrav

sa vistom radi taj tool, ja isto koristim vistu. kontrolisi svoj password, benutzer i port dal si tacno uveo u phpinfo. ako te opet zeza onda probaj ovu verziju sto sampostavio u database.

evo Link ist nicht mehr aktiv.
 
AW: Hayat BiH

drug,pogledaj u sanduce!poslao sam ti liniju pa vidi kako radi!ako sa mojom ti radi onda nesto nevalja od tih sto primas ili ...
 
Zurück
Oben