Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Godisnji Odmor

murati

Best Member
Boardveteran
Registriert
27. März 2008
Beiträge
7.555
Reaktionspunkte
4.320
Punkte
383
Ort
Digital-Eliteboard
Haj da vidmo gdje ce ko ovoga Ljeta na Odmor,ja idem na Jadran jedno 2 Sedmice,pa cemo onda vidjeti dalje gdje stignem:D
 
AW: Godisnji Odmor

hi,

ja sam 4 tjedana u Hrvatskoj 2 u Karlovcu i 2 [FONT=arial,sans-serif][SIZE=-1]u Tučepi @ Murati slobodno [/SIZE][/FONT]doći na Kavu^^.........ma doćite svi na kavu ^^

poz.

Denø
 
AW: Godisnji Odmor

Eve godine se mala turnejica pravi, posto imam 2.5 mjeseca slobodno...
Naime se ide u moj rodni kraj Bosansku krajinu, zatim picim na Vir kod kuma na 7 dana, poslije odoh u Mostar, Sarajevo, Zenica, poslije sam pozvan u Pristinu kod kolege (otvorio novi night klub), onda najvjerovatnije za Novi Sad i kasnije u Zagreb takodje kod kolegi....
 
AW: Godisnji Odmor

ja idem u zenicu.na cevape kod salcinovica,na sladoled kod envera itd.
deno,ako poziv vazi za sve ,to mi je usput, pripremi kavu(kahvu). hvala!
 
AW: Godisnji Odmor

ako je netko u blizini Krka neka dodje na kavicu i hladnu pivu, ja sam bio vec dvije nedjelje a polovicom jula opet dvije ili tri
 
AW: Godisnji Odmor

Nije lose na krku bio sam prosle godine a ove godine razmisljam omis ili rab
 
AW: Godisnji Odmor

da kolega ima da platis zuju dole na kraju plaze a ja cu mezu:D
 
AW: Godisnji Odmor

Halo raja svi vi idete dole a ja moram raditi

Zato se dobro provedite a ti sto ides u lukavac popi malo vode za mene na Tetrapaku i jedndo hladno pivo gore na jezeru.

Pozdrav Topi51
 
AW: Godisnji Odmor

lijepo vrijeme i puno pivice zeli svima ivek75
nazalost ostajem u germany :helldolazi prinova:ja
 
Zurück
Oben