Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Godisnji Odmor 2012

sonyboys

Best Member
Boardveteran
Registriert
14. Januar 2009
Beiträge
1.397
Reaktionspunkte
1.197
Punkte
373
Ort
Digital Eliteboard
Evo ja cu da zapoccnem novu Temu o ljetnom odmoru,sa time mislim da svako od nas moze da napise gde je bio i kako mu je bilo.
Nadam se da cu i sa tim da malo ozivim nas forum.
Ja sam sa svojom Porodicom boravio u HR kod Trogira i par dana sam proveo u Bosni kod familije..Samo sve sto je dobro kratko traje a i kilogrami se lijepe kao muve na meso,ali od ponedjeljka se pocinje opet da radi pa ce ti kilogrami da nestatanu ( bar se nadam )....hhhaaaaa
Evo par slika sa odmora pa vidite i ocjenite.....Nadam se da ce i drugi clanovi sa foruma podrzati ovu Temu...

Pozdrav
sony
 
AW: Godisnji Odmor 2012

zadnja slika pokazuje da je godišnji bio pun pogodak :good:
 
AW: Godisnji Odmor 2012

ajd reko da se i ja pridruzim. ove godine sam bio dvije sedmice u bosni sa obitelji. svaki dan festa, cuga, prezderavanje i spavanje najmanje do podne. evo i par slikica!!!
 
AW: Godisnji Odmor 2012

Drustvo pa zar je moguce da samo nas par sa Borda smo bili na Godisnjem odmoru ili se drugi ustrucavaju da nesto napisu ili ubace koju sliku kao je bilo i gdje je ko proveo odmor....
Nemojte se ustrucavati:emoticon-0133-wait:

pozz
 
Zurück
Oben