Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

GLASANJE za EX-YU VAZNO!!!!!!!!!!!

AW: SFRJ opet zajedno

Zalostno stvarno za nasu sekciju,mnogo njih zaboravi: (jednom drugom pomoci)
Zato svima jos koji nisu glasali podrzite naseg druga!
Hvala
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: EXYU opet zajedno

ako cekali na njih borko onda nečemu ništa uspjet..
ja kad sam otvarao ili bolje rečeno tražio da se otvori ex-yu forum..
bilo je 80 posto protiv.. ali eto uspjeo sam fantoma da ubjedim da ipak otvori..
i evo danas vidiš šta nas ima..
nego da mi ovde napisemo koga ćemo pa tek onda gore..
vjeruj te mi da ja snjima svaki dan vodim rat..
 
AW: EXYU opet zajedno

prosli put je nasher dvojicu iz nase sekcije postavio za izbor tako da smo gubili nekoliko glasa. ja sam se vec izpucao tamo i predlozio dvojicu. jednog iz nase sekcije i jednog iz njihove. tako mislim da je najbolje posto kad citas prvi posting od nashera onda mora svaki po dva da predlozi a jedan predlog se ignorise koliko sam razumeo. to je razlog bio zasto sam izabrao jednog iz njihove sekcije da nebi gubili glasova izmedju nasih clanova.
ako gresim ispravite me onda mogu jos da editiram svoj predlog.
 
AW: EXYU opet zajedno

Bolje stavite jednog onako kad su dvojica neznaju ljudi za koga da glasaju tako da sam i ja tog misljenja.Bez ljutnje neznam da li je @bicaveki bio predlozen kod nas ranije ali on se jako dosta istice u nasoj sekciji i da je dosta ljudi pomogao mada nemam nista protiv narog_n(bez ljutnje kolega).U svakom slucaju pokazite da nas ima vise od 13 na ovom forumu.Pozdrav Siki
 
AW: EXYU opet zajedno

slazem se sa muratiem,bica je vec suporter.
Ali nezaboravimo kolegu narog_n on je isto dosta aktivan u nasoj sekciji.
ako je neko drugog misljenja neka slobodno predlozi nekog za koga misli da je zasluzio.
sony

P.S.

Ja sam svoj predlog vec napisao!!!!!
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben