Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

GLASANJE za EX-YU VAZNO!!!!!!!!!!!

AW: SFRJ opet zajedno

yeah

ovo je samo spam da napunim 500. postinga hehe
treba malo i zebancija

nego ajmo narode da podignemo zadnji talas za naseg kurijaka i podrzimo njega da osvoji titulu. petak se preblizava.

ovde se ide na

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!
 
AW: SFRJ opet zajedno

Gledajuci po Statistiki za nas Ex-yu Forum..krece se po Danu oko 150 do 200 Usera..
pa bilo bi sramota da nemoze niko da izdvoji jedan Klik na naseg Vrijednog Honda civic..nekosta nista..ali dokaziva drugima koliko smo jos slozni..
Hajmo Ljudi..nemoj da se stidite..idemo dalje za naseg Honda..
 
AW: SFRJ opet zajedno

Nemamo sanse vise,pobegne mi , izgleda da ima zabara vise i slozniji!!
Hvala svima na podrski ,ipak njim pokazali da mozemo i mi ! :emoticon-0150-hands
 
AW: SFRJ opet zajedno

ma jes...nema sanse.bega samo za tri glasa.mozda murati moze da sredi tamo nesto sa gazdama...doneo iz bosne sigurno rakiju,i ostale domace specijalitete...pa da mune nekom nesto od toga, da malo ti dopisu.sigurno ima clanova sa duplim i vise nikova,pa neka stiskaju i sa tim drugim!:353:
 
AW: SFRJ opet zajedno

posle @onki izgleda da je i @honda nestalo gorivo u finish. ali opet je bio veliki uspeh da je uopste upao u tom krugu za BM. mozda ce sledeci put neki od nasih usera imati malo vise srece i nadam se da ce nekada dobijemo naseg BM iz yu-sekciji. :good:

hvala svima
specially thx to @maricka,@narog,@borko,@crni,@paradox

ps: @narog vreme je da se bavis malo sa msn ;D
 
AW: SFRJ opet zajedno

morat cu se pocet i ja sa tim stvarima bavit (msn, skype, itd...). samo zbog ovog naseg zajednickog hobija morat cu se pozabavit sa ovom novom tehnikom.
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: SFRJ opet zajedno

sinoc je administracija opet koprenula predlozi za glasanje BM ovog foruma. u prvom postu sam editirao link koji vodi u topic gde se mogu predlozi predati. tamo moze svako svog favorita da upise. potreban je naravno vas pomoc za predlog i naredno glasanje. lepo bi bilo da imamo mi isto jednog kanditata.

pozz
 
AW: SFRJ opet zajedno

Hvala kolege iako nisam znao za to i slucajno sam naisao na post od sbanane,,,,puno se zahvaljujem na vasem povjerenju a naravno mom DRUGARU honda-civic...
mozda ce i jos neko od nas sa ex-yu foruma da dadne svoj glas.................:kez_03:

pozz
 
AW: SFRJ opet zajedno

Ajmo drustvo pomazimo nasom drugu @sonyju da kandidira !!
Zasluzio si on taj status pomaze drug svakome ,zato dajmo svi skupa glasujte za njega!
Hvala svima

 
AW: SFRJ opet zajedno

Pa ljudi ne mogu da vjerujem da od svih clanova od nase EX-YU sekcije
4-ca samo da glasujemo za naseg druga
@sonyboysa@!!!!
Ja mislim da on licno vec vise clanovima pomogao pa zato ajd budimo fer i podrzite naseg druga!!
Zajedno smo jaci!!
Hvala svim clanovima za podrsku!!!!

 
AW: SFRJ opet zajedno

Samo da javim da je glasanje za Best Member zatvoreno i da sam izgleda usao u uzi krug i da ce mo bit obavesteni sta i dalje ce da bude i jos samo da se zahvalim svima koji su dali svoj glas zamene.....a posebno honda-civic


Jedno veliko HVALA !!!!

Sony


P.S

Bice te obavjesteni sta i kako dalje!!!!!!!!!!!
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben