Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Gdje kupit Dream 500 Clone

Dalma

Freak
Registriert
26. Januar 2009
Beiträge
239
Reaktionspunkte
7
Punkte
78
..............................
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: Gdje kupit Dream 500 Clone

@dalma
koliko ti treba? dm500 je crn. izgleda kao dm600

@bihsec
ako chef ovo vidi onda smo naj..li
 
AW: Gdje kupit Dream 500 Clone

nisam znao da cas dvojica imate sat-shopove!mene bi zanimalo koliko cenite VU+DUO!
 
AW: Gdje kupit Dream 500 Clone

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

zdravo..

imas kod nas ovde u Shopu..Garancija 6 Mjeseci...i ako sta nije u redu mozes da vratis...

napisi meni Poruku koliko ti treba..i dobices odgovor od Phantoma...

@all,javno prodavanje DM clone na Forumu je zabranjeno..dozvolu za to ima DEB Shop,jer je i vecinski Sponsor ovoga Foruma,i dio vlasnik...
ako neki Zeli da bude sponsor,neka se javi meni ili Phantomu...
 
AW: Gdje kupit Dream 500 Clone

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

da bolje radi to si u pravu , za vise RAM-a nisi jer ima isto kao i dm500, za taj GP 4.7 je OK ali opet sve zavisi gdje su kupljeni i za koju lovu , npr: moj svaki ima original MAC tako da mozes u njega ubaciti sta hoces bez ikakvog straha, moja ekipa ih pravi i ne samo njih nego kompletnu ponudu Optibox resivera, da bude jasno ovo nije reklama nikakva , evo vam i jedna slika pa malo pogledajte jer meni se bas svidja ova crna boja

SROPTIBOX_v.jpg
 
AW: Gdje kupit Dream 500 Clone

poz ..... jel moze neko da mi pomogne kako da gledam prem,,, sa dbox2 imam jednog komsiju koji gleda sky na dbox2-nokija ali neda nista.. ima enigmu pozdrav :ja
 
Zurück
Oben