1. Diese Seite verwendet Cookies. Wenn du dich weiterhin auf dieser Seite aufhältst, akzeptierst du unseren Einsatz von Cookies. Weitere Informationen

Foto te Antenave tone

Dieses Thema im Forum "Këndi Shqipëtar" wurde erstellt von Bessat, 28. Mai 2009.

 1. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.512
  Zustimmungen:
  725
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  ketu mundet me i vendos fotot e antenave ton cka kemi ndoshta i ndihmojm dikujt me keto foto se si i kemi
  majsi e hapa une kete teme dhe jam i pari qe e vendosi foton e antens time.
  dhe madhesija e satelitit eshte 80 cm
   
  #1
  murati gefällt das.
 2. phantom

  Nervigen User Advertisement

 3. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.512
  Zustimmungen:
  725
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Foto te Antenave tone

  urdheroni bejni foto prej satelitit tuaj edhe vendosni ketu
   
  #2
 4. ardi
  Offline

  ardi Ist gelegentlich hier

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  33
  Zustimmungen:
  12
  Punkte für Erfolge:
  8
  AW: Foto te Antenave tone

  pershndetje te gjithve
  kojo asht antenja jeme madhsia asht 80cm si e sini edhe ne foto keshtu esht e montua
   
  #3
  Bessat gefällt das.
 5. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.512
  Zustimmungen:
  725
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Foto te Antenave tone

  ardi shum mire e paske montu pa ALPS LNB a ke signal mire te tre satelitat:smoke:
   
  #4
  ardi gefällt das.
 6. ardi
  Offline

  ardi Ist gelegentlich hier

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  33
  Zustimmungen:
  12
  Punkte für Erfolge:
  8
  AW: Foto te Antenave tone

  vallai bessat teri tash nukam pas problem funksonoin te tret shummi po duet ate ne mes me shty pak ma para e ata dy anash me i lam pak mrapa edhe funksionon shum mir
   
  #5
 7. kodiak
  Offline

  kodiak Hacker

  Registriert:
  6. Oktober 2008
  Beiträge:
  301
  Zustimmungen:
  34
  Punkte für Erfolge:
  28
  AW: Foto te Antenave tone

  Kjo eshte antena ime, Triax 88 cm dhe funksionon per mrekulli..
   
  #6
  ardi und Bessat gefällt das.
 8. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.512
  Zustimmungen:
  725
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Foto te Antenave tone

  a kodiak qe i paske kto lnb e mire shum
   
  #7
 9. kodiak
  Offline

  kodiak Hacker

  Registriert:
  6. Oktober 2008
  Beiträge:
  301
  Zustimmungen:
  34
  Punkte für Erfolge:
  28
  AW: Foto te Antenave tone

  Flm Bessat , jane modeli i ri nga Inverto Multifeed , shume e lehte per ta montuar edhe jane shume te lira.
   
  #8
 10. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.512
  Zustimmungen:
  725
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Foto te Antenave tone

  me kvalitetin si jane
   
  #9
 11. kodiak
  Offline

  kodiak Hacker

  Registriert:
  6. Oktober 2008
  Beiträge:
  301
  Zustimmungen:
  34
  Punkte für Erfolge:
  28
  AW: Foto te Antenave tone

  Per momentin jam shum i knaqur...skam asnje problem dhe kam signal te mjaftushem ne hotbird,eutelsat,astra 19.2 dhe 28.5
   
  #10
 12. Pejo1
  Offline

  Pejo1 Newbie

  Registriert:
  27. Januar 2010
  Beiträge:
  15
  Zustimmungen:
  3
  Punkte für Erfolge:
  3
  AW: Foto te Antenave tone

  Tung Kodiak,
  m'pelqej qeky instalim i yti teper...
  a ka mundesi mem tregu sa e ke ble dhe ku...
  une per momentin e kom ni Monoblock 3 grad... hiq sjom ka bojna rahat diqka...

  P.S Paske punu paq... Bravo :)
   
  #11
 13. kodiak
  Offline

  kodiak Hacker

  Registriert:
  6. Oktober 2008
  Beiträge:
  301
  Zustimmungen:
  34
  Punkte für Erfolge:
  28
  AW: Foto te Antenave tone

  Flm Pejo jane modeli i ri nga Inverto Multifeed , shume e lehte per ta montuar edhe jane shume te lir, nuk e di ku jeton po une jetoj ne Zvier dhe mund ti belsh ne

  Dieser Link ist nur für Mitglieder!!! Jetzt kostenlos Registrieren ?

  ne interne, une i kam blere para nje viti dhe kam paguar dikund me diseq dhe lnb 130.-fr.
   
  #12
 14. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.512
  Zustimmungen:
  725
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Foto te Antenave tone

  e kam ndru satellitin tash e kam nje T-85
   
  #13
 15. fushkrujs
  Offline

  fushkrujs Guest

  AW: Foto te Antenave tone

  e paske te njejten si timen:emoticon-0148-yes:
  jan antenna te mira.
   
  #14
 16. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.512
  Zustimmungen:
  725
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Foto te Antenave tone

  jon06
  po bene nje foto dhe vendose ketu por mendoj se T-85 krejt te njejta jane vetem ngjyra ndrishon
   
  #15

Diese Seite empfehlen