1. Diese Seite verwendet Cookies. Wenn du dich weiterhin auf dieser Seite aufhältst, akzeptierst du unseren Einsatz von Cookies. Weitere Informationen

Emu ile NTV Spor

Dieses Thema im Forum "Turkish" wurde erstellt von taiken, 20. April 2011.

1. taiken

taiken Ist oft hier

Punkte für Erfolge:
    18
    Daha az önce farkettimki birden TurkSat kanal listesinde NTV Spor vardi. Acip denemek istedim ve su gözüme carpti: Anlasilan NTV Spor dijital platform (DT) üzerinden yayinlaniyor, normalde kanal CW/I ile sifreli. Paylasimla acabildim. Anlatilanlara göre ama NTV Spor sifrelense bile maclar esnasinda BISS ile sifreleniyor saniyordum, öyle degilmi? Emu ile NTV Sporu acma imkanim varmi yoksa illada paylasimmi olacak (DT)?

2. phantom

Nervigen User Advertisement

3. bora1907

bora1907 VIP

Punkte für Erfolge:
    113
    Beruf:
    PISKOPAT FENERLI
    Homepage:
    AW: Emu ile NTV Spor

paylasim olacak kardes...

4. taiken

taiken Ist oft hier

Punkte für Erfolge:
    18

Peki bora usta, sifresiz ve acik TurkSat üzerinden izleyenler nasil izliyor? NTV Spor ayni uydudan iki cesit platformdanmi yayin yapiyor?

5. bora1907

bora1907 VIP

Punkte für Erfolge:
    113
    Beruf:
    PISKOPAT FENERLI
    Homepage:

pardon freund...bisskey ile aciliyormus...arastirdim, bisskey olayini gördüm, okudum...sorry ben sadece CS ile acildigini biliyordum

6. bora1907

bora1907 VIP

Punkte für Erfolge:
    113
    Beruf:
    PISKOPAT FENERLI
    Homepage:

artik trt3 trt 1 ntvspor ntv Az tv Azerbaijan ve ictimai tv biss sifrelemesini cözüyor.

burdan bütün tsk´lerimiz bu skripti hazirlayan arkadasimiza gitsin.

Alıntı:

evet arkadaslar sonunda cccam de tum bissler ok !!!

gemini ve diger imajlar icin

Dieser Link ist nur für Mitglieder!!! Jetzt kostenlos Registrieren ?

sadece pli imaj icin

Dieser Link ist nur für Mitglieder!!! Jetzt kostenlos Registrieren ?

yukarıdaki dosyaları flashxp ile tmp klasorune atın sonra ister manuel install yaparak yukleyin
    isterseniz telnetten cihaza baglanıp asagıda yazan komutu vererek yukleyebilirsiniz

gemini icin telnet komutu
    tar xvzf /tmp/gemini_biss.tar.gz

pli icin telnet komutu
    tar xvzf /tmp/pli_biss.tar.gz

test ettiklerim trt3 trt 1 ntvspor ntv Az tv Azerbaijan ve ictimai tv
    kanal a kanal 1 atv fox tv8 vs sifreye gecmiyor ancak gecerse tv8 imedi yazan satırı secin acacaktır
    diger k.e.y.ler cakısmadıgı icin sorun olmayacaktır zaten cıksada dha feed kanalını garanti olsun diye tetikleyici
    yazdım hepsini acacaktır
    dikkat etmeniz gereken iki kanal var ntv spor ve trt 1 bu iki kanalı izlemek icin once dha feed uzerine gelin
    diger kanallar icin bunu yapmanıza gerek yok ama acmazsa dha feed e gelip sonra acmayan kanala gecin acacaktır
    acmamasının tek nedeni biss k.e.y degismistir o yuzden acmıyordur yoksa mutlaka acacaktır
    cccam i restart etmenize gerek yok sarı tustan izleyeceginiz kanalı secin sonra asagı yukarı oklarla kanal
    degistirin acar
    bir ipucu ; biss diye bir buket olusturun tum biss kanalları bu bukete yazın en ustte dha feed ekleyin
    gerekirse dha feed e gecmek cok pratik olacaktır

tek acmayan kanal hotbird teki lider tv onuda dreambox ta izleyen yok
    birde hotbird teki ictimai tv acmadı ama turksattaki acıyor o turksatta yayın yaparken hotbird
    yayınını kesiyor o yuzden acmıyor

pli imaj icin olan dosyayı yukledikten sonra sarı tusa basarak BISS EMU IZLE ye girip ordan istediginiz kanalı
    secerek izleyebilirsiniz
    gemini icin sarı tusa basın 1a ntv spor 1b trt1 vs seklinde yazdım suan kullandıgım imaj pli oldugu icin geminiyi
    pli gibi tek baslık altında toplayamadım ama flexmenu kullanmayı biliyorsanız toplayabilirsiniz yoksa boyle kullanın
    zararı olmaz
    gemini_biss yazan dosyayı tum imajlarda kullanabilirsiniz kullanabilirsiniz sarı tusa bastıgınızda
    1a ntv spor ve diger biss izle
    1b trt 1 biss izle
    1c imedi fox atv tv8 biss izle
    1d georgian biss izle
    1e az tv biss izle

seklinde yazar izleyeceginiz kanalı okeyleyin acılan pencerede hangi kanalları actıgı acan kanalların nasıl
    izlenecegi ve gerekirse nasıl yeni k.e.y eklenecegi yazıyor

kısaca soyle acıklayayım /var/biss diye bir klasor actım icine hangi k.e.y hangi kanalı acıyorsa onu attım
    sarı tustan o kanalı sectiginizde /var/k.e.y.s/klasorunun icini siliyor o kanalı acan dosyayı oraya atıyor
    BURASI ONEMLI BU DOSYALAR SADECE CCCAM ICIN BASKA EMU KULLANIYORSANIZ ORNEK GBOX /var/k.e.ys KLASORUNUN
    YEDEGINI ALIN CUNKU SARI TUSTAN IZLENILEN KANALI TIKLAYINCA /var/k.e.ys ICINDE NE VARSA SILINIYOR SONRA
    CONFIG DOSYAM SILINDI DIYE SITEM ETMEYIN DOSYALAR SADECE CCCAM TUM VERSIYONLARI ICIN AMA SADECE BISS
    EMU YOK emu isteyen cccam in alt versiyonlarını kullansın ornek 2.0.11 ve /var/k.e.ys icine Softcam.K.e.y
    atsın ama her biss izlediklerinde dosyalar silinecegini unutmayın bunun cozumu /var/biss icindeki klasorlere
    SoftCam.K.e.y i atmak ve /var/tuxbox/plugins icinteki .sh dosyalarına SoftCam.K.e.y satırınıda eklemek
    biraz karısık ama rai ve digi tv icin extradan onları yazmak istemedim cunku hacksat vs pluginslerde emu
    zaten var artık ordan izlersiniz benim amacım hem paylasım olsun hem biss olsun diye idi paylasım
    yapmıyorsanız emu zaten bir cok emuda var onlardan birini yukleyip izleyin

artık cccam icin biss olayı tarih olduguna gore ugrasmayacagım degisen k.e.ylerin nasıl editlenecegi
    izlemek istediginiz kanalı sectiginizde acık acık yazıyor bu konuda bilgili arkadaslardan ricam degisen
    k.e.y olursa onu editleyip forumda yayınlarlarsa sevinirim bu konuya cok kafa patlattım artık sorun cozuldugune
    gore biraz tv izleyeyim uruguay-arjantin gibi super bir mac icin uykusuz kalmaya degerdi ama macı hic izlemeden
    pc basında k.e.ylerle oynamak uykusuz kalmama hic degmedi dogrusu )

@ kamil dha feed e ntv spor k.e.y.i yazarak cccamde biss e son noktayı koymustur
    onun bu calısması olmasa yazdıgım pluginslerin hic bir onemi olmayacaktı cccam de biss konusunda yaptıgı
    calısmalardan dolayı kendisine tekrar tesekkur ediyorum

not: alintidir

kadri gefällt das.
  7. taiken

taiken Ist oft hier

Punkte für Erfolge:
    18

bora kardes, verdigin linkte tam olarak nerden download ediliyor? acilan pencerelerde malesef indirilebilecek bir dosya yok, ikidebir yeni pencere aciliyor.

bu arada alinti yaptigin anlatimin kisa versiyonu varmi veya kisaca anlatabilirmisin? :emoticon-0144-nod: trt3 falan mac esnalarinda bende zaten aciliyor, ayni sekilde ntv spor icinde yapsam olurmu?

8. bora1907

bora1907 VIP

Punkte für Erfolge:
    113
    Beruf:
    PISKOPAT FENERLI
    Homepage:

alintidir diye yazmistim kardes...sorry ama bende ariyorum simdi, sana kesinlikle yardim edecem insallah

9. taiken

taiken Ist oft hier

Punkte für Erfolge:
    18

nedendir bilmem ama dün ntv spor olan kanal bugün Digi olmus :S
    bende zaten dün sasirmistim ntv sporun birden cikmasina, cünkü normalde burdan cekmiyor diye biliyorum.......acaba tek el clasico icinmi digiyi ntv spor olarak yayinladilar, cw sifreli olmasi o zaman mantikli gelir

10. 4xample

4xample Newbie

Punkte für Erfolge:
    0

Kardes, ben DT üyesiyim ve NTV SPOR bende 1 ay dir acik ve su ana kadar da acik! (maclarda kapaliyor)

Diese Seite empfehlen