Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Dzien Dobry :)

AW: Dzien Dobry :)

no widzisz , ja tez bylem , jestem , i zawsze bede polakiem , obojetnie gdzie sie jest w szerokim swiecie :good:

w niemczech na nas wolajom Polaki , a w polsce niemcy ( do delikatnie powiedziane )

ja brzydko na nas gadajom nie bede pisal
 
AW: Dzien Dobry :)

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

ale slazacy ani Niemcy ani Polacy ,q...a kaszubi mogli swoja kulture pielegnowac , Krakowiacy tez Warszawiacy lwowski akcent tez a my bylismy do odbudowy polski dobrzy !!! jestem slazakiem i jestem z tego dumny i to z dziada- pradziada i takie pierd..... o etnicznosci i polskosci troche mnie denwrwuje .
 
AW: Dzien Dobry :)

darius , nie nerwuj sie bo ci zylka peknie i bedziesz mial peknietom :DDD:DDD

albo krwiaka :good::DDD:DDD:DDD:DDD
 
AW: Dzien Dobry :)

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Ok darius1 Mozesz sie denerwowac !!!!!Ty wlasnie jestes dumny ze jestes z dziada pradziada slazakiem i bliscie dobrzy do odbudowy Polski i sie denerwujesz
Pomysl z czego my mielismy odbudowywac (galicja)Polske jak tu "dziada baby" nie bylo nic zero nul tylko rece widly kosa i grabie i konik oczywiscie do roboty zero przemyslu,drogi itd Ty sobie nawet nie wyobrazasz jakie u nas bylo dziadostwo (pisze bylo bo teraz Rzeszow dzieki Bogu sie rozwija "jakotako") ale i tak w porownaniu ze Slaskiem ,Warszawa jestesmy zadupie o ktorym prawie nic nie wiadomo(byl kolega z raichu u mnie w domu i zadzwonil do niego gostek z Niemiec to mu powiedzial ze jest na ukrainie ----ROZUMIESZ!!!!! bo Krakow to ostatnie miasto ktore niemcy znaja na wschodzie)
Wiec nie mow mi ze sie denerwujesz i ze Polske odbudowywales (no moze Warszawe) bo naprawde u nas sie dopiero buduje to co na Slasku bylo 30 lat temu Wiem bo widzialem
Mozesz byc dumny oczywiscie z tego ze jestes Slazakiem i zle by bylo gdybys myslal inaczej ale skoro jestes obrazony na cala Polske to juz nie moja wina
Pozdrawiam Stachu
 
AW: Dzien Dobry :)

@elektron1234 powiem tak , dla mnie wszystko co jest dalej jak sosnowiec , jarzebie itd jest polska , mnie denwrwuje poruwnanie nas slazakow do polakow czy niemcow bo i od jednych wtedy i od drogich teraz dostawalismy w dupe . Jestesmy jacy jestesmy , czesto w tv pokazuja nas jako glopich ci...li itd problem w tym ze kazdy sie smieje reke wyciaga po plecach nas klepie a my nie mozemy nic powiedziec bo zaraz szwaby pyskuja.,
 
AW: Dzien Dobry :)

nie nerwuj sie ty stary pieronie :emoticon-0116-evilg po jednym :emoticon-0167-beer: swieta idom :hellpozdrowka do hanysow i goroli :good:
 
AW: Dzien Dobry :)

Witam z rana ( u mnie zima na calego)
Tak czytam,i nie wierze co piszecie ale widze ze straszna zlosc na Polske w Was drzemie Nawet nie wiedzialem ze tak to wyglada z punktu widzenia Slazakow Piszesz darius1 ze sie z was smieja i wyzywaja od glupich i ci...i w TV
W tym przypadku to mysle ze przesadzasz bo ja nic takiego nie slyszalem ani nie widzialem
Nawet jestem bardzoooooooooooooo zdziwiony tym co piszesz Poprostu w glowie mi sie to nie miesci ile jest w Tobie nienawisci do Polski Dziwne to dla mnie jest i nie moge tego zrozumiec pewnie dlatego ze nie jestem hanysem tylko gorolem
Pozdrawiam Stachu
PS
Do Slazakow
Nie myslcie czasami ze chce sie wam przypodobac bo to nie jest moim celem i swoj honor mam Pisze to co mysle a Polakow traktuje jednakowo Takie pisanie jest nie potrzebne bo tylko nas dzieli a teraz jest najlepszy czas zeby sie trzymac razem a nie szabelka machac bo juz powinno sie to dawno skonczyc
 
AW: Dzien Dobry :)

ale macie problemy :D:D

wescie bajtli i idzcie na plac ulepic merkelka ze sniega , bedzie ciekawiej jak zas zalow wysluchiwac

@Edit
kole Dortmundu napierd.... jakies 5 cm sniega , i dalej sypie , fto tu jedzie niech nie zapomnij ketow zabrac !!!! :emoticon-0136-giggl:ja:D:D:good::good:
 
AW: Dzien Dobry :)

U nos ketow nie trza:dance3:
100km na zachod (holenderska granica) ani grama sniegu :emoticon-0116-evilg
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Dzien Dobry :)

Hi!

jak juz o zimie to wam cos pokaze to jest zima....


z mojej chalupy to co na drodze kolo garazu i w ogrodzie
 
AW: Dzien Dobry :)

@sigi06 to chyba poprzednio zima :emoticon-0116-evilg
U nos byl ale jedyn dzien.
 
Zurück
Oben