Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

drembox 500 s orginal

stepski_vuk

Ist oft hier
Registriert
27. Dezember 2009
Beiträge
100
Reaktionspunkte
22
Punkte
18
postovane kolege imam jedan problem oko ovog resiver, nabavio sam ga polovno jos prije godinu dana iz japana i u njemu je bio GP 4.3.1 kako se sijecam , posto ga nisam koristio duze vrijeme u stvari samo sam ga testao dali radi na kratko . e sad mi se desava da zaledi i sam se resetira kad radi duze u njega sam ubacio preko GP servera novi imidj 4.6 i cccam 2.1.3 , koristim ga kako klijent .

radi 3 sata ok i jednostavno sam zakuje i nestane tona na slici . nekad se sam resetira i ponovo proradi a vecinu puta ga moram koplet iskljucit iz struje

unaprijed hvala
 
AW: drembox 500 s orginal

mach die gemini 4.7 drauf und benutze den cccam 2.1.4 teste es mal und sag bescheid ob es beser ist oder gleich
 
AW: drembox 500 s orginal

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

pozz ponovo se javljam u vezi orginala .

bio je dosad radio ok pa nisam nista dirao, znaci 2 dana je radio sa GP 4.6 i cccam 2.1.3 . ali danas sam nesto ga iskljucio iz struje i poceo je zezat nakon par minuta prvo cccam prestane radit pa moram njega restartat , a nakon toga i zaledi i nakon par minuta se resetira sam . pa sam ubacio preko servera GP 4.7 i cccam 2.1.4 i isti mi se problem desava .

svaka sugestija i savjet dobro dosao :JC_hmmm:
 
AW: drembox 500 s orginal

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!


prika ja sam vec davno pokusavao pa sam mu ubacivao preko 323 kabal softvere i opet mi se desavalo to , pa sam diziksalter mijenjao mislio sam da pada zbog signala ali mi se isto desavalo , no cudno mi je da nekad radi dobro dok se ne iskljuci iz struje i tad nastaje problem , :JC_hmmm: netzteil sta je to ako mozes pojasnit mi
 
AW: drembox 500 s orginal

zdravo..

Netzteil tije onaj dio sto stoji imedzu Boxa i struje =) napajc Strujom..
kao stoje Kolega sbannane naveo da moze i do toga Adaptera da bude..postoji jos jedna greska..Bottloader..da on ne prekida..prilkom dizanja systema..tu samo ide Jtag ili zamjenuti platinu..ni jedno ni drugo se ne isplati..ja bi kao prvo pokusao neki drugi Adapter za tvoj Box..
 
AW: drembox 500 s orginal

stvar je u tome da sam ja bio njegov orginalni adapter covjeku posudio dok on ne naruci, i kad mi je dosao njegov jel sam ja ga narucio s ebay i mislio sam da to nema nikakve veze dok mi nije jedan decko reko da promijenim adapter i onada sam se sjetio da nije orginal od njega , pa sam donio orginalni. posto ja taj resiver nisam koristio nikad samo sam ga na kratko palio i provjerio dali radi , znaci sve u svemu moze u kantu . hvala vam decki na savjetu
 
AW: drembox 500 s orginal

i ja sam imao/imam taj problem, primjetio sam da kad je duže isklučen iz struje da onda opet radi kako treba, ako i tad ne radi onda ga flashiram i pustim ga opet koji sat da stoji isključen iz struje onda ga uključim i radi, najgore šta možeš napravit je da ga isklučiš iz struje ako trenutno ne reagira ili ako upravo okreće motor, ali ako ga pustiš 15-20 min onda opet odmrzne
 
AW: drembox 500 s orginal

upravo tako samo sto ja ne koristim motor , zna radit po tijedan dana , bez ikakvi problema , jesili ga jednom iskljucio iz struje tad nastaje cirkus , vidicemo sta se moze poradit na tome da ne zavrsi u kanti
 
Zurück
Oben