Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

drembox 500 clone

AW: drembox 500 clone

Witam!

co to znaczy odpowiedni emulator wybrac do ktorego sa te keys, moglbys prosze mi to wyjasnic.Druga sprawa, teraz leci cyfra z serwa wszystko smiga perfekt, a czy jak wgram nowe key to bedzie dalej one probleme swiecic?
 
AW: drembox 500 clone

Do kazdego emulatora sa pliki ktore zawieraja keys np.
-CCcamd -> SoftCam.Key
-mgcamd -> SoftCam.Key
-camd3 -> camd3.Keys
itd.
Majac aktualne keys nie oznacza ze bedzie rozkodowany dany program.
Potrzebny jeszcze emulator ktory to zrobi.
Jako przyklad:
CCcamd 2.1.3 na nim nie poogladasz SCT (juz nie swieci)
ale na 2.1.4 bylo to mozliwe.To tylko byl przyklad!

Wgranie nowych plikow z Keys niema nic do CS, chyba ze przepiszesz plik zawierajacy CS dane.Na czym stoi twoj serwer?
 
AW: drembox 500 clone

czytalem na innym forum ze mozna zainstalowac na dremboxie Satfreaks-Keyupdater i tak zrobilem, poszedlem na program DCC potem na var, potem na tuxbox, potem na plugins i te dwa datei od Satfreaks-Keyupdater ktorego przed tym zaladowalem na moim komputerze skopiowalem do plugin potem te dwa dateien zrobilem na 755,poszlem pilote na dreboxie na plugin i teraz stoi to:teletex;Start ngrab recording;Stop ngrab i satfreaks-key updater,.Key updater nie prubowalem bo mam stracha zebym nic nie zrobil zle lepiej najpierw poradzic sie z profi ludzmi czy wszystko jes oky.Zrobilem to wszystko dobrze?
 
AW: drembox 500 clone

ten key updater sciaga ci klucze do emu zeby lecialy programmy bes karty , tak jak kiedys premiera , polsat , cyfra itp.

ale dzisiaj sie juz nie oplaca nawet tego instalowac bo prawie wszystko co jest interesujace z tych kluczy nie dziala !!
 
AW: drembox 500 clone

ciekawe czy to jest otwarte Private Spice (13.0E
 
AW: drembox 500 clone

Witam!

tak jak pisalem swieci mi na dremboxie cyfra, wszystkie programy mozna ogladac oprocz XXL, jest ciemny obraz, chociaz jest w pakiecie cyfry, na drem... mam wgrany Gemini 4.7 bomb i Mg Camd 1.35. Jest jakies na to rozwiazanie?
 
Zurück
Oben