Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Dreambox ili AzBox Premium

senco

Premium
Registriert
24. Mai 2009
Beiträge
58
Reaktionspunkte
6
Punkte
28
imam pitanje sta da uzmem Dreambox 600, 800 ili Azbox premium mene interesuju samo nasi domaci kanali mislio sam Azbox zbog toga sto ima WLan sa internetom moze da se surfa i moze web radio da se slusa ako sam dobro razumeo sta sam procito, sta je vase mislenje
hvala unapred
 
AW: Dreambox ili AzBox Premium

Zdravo.

Ako namjeravas da gledas na crno, u stvari da preko interneta primas codove i tako otvaras programme (cardsharing) onda uzmi dreambox. na dreamboxu bez problema radi cccam-emulator koji je i najrasprostranjeniji i najbolji. na azbox ne radi cccam,..u stvari radi samo u saradnji sa flycccam (koji nije besplatan) a i sve to je dosta komplikovano i ako uspijes onda je instabilno.
ne mora da bude originalna dreambox. imas i Dm500-clonove za 100 eura. rade super kao i dm600, a mozes i neke originalne abokarte koristiti u njoj. kod dm600 je prednost samo u tome sto mozes ubaciti harddisk u nju i sto je noviji model.
Ja ti nebih bas preporucio da kupujes Dm800 niti bilo koji hd-receiver uskoro. konkurencija se probudila i uskoro ce svemu tome opasti cjena. dm800 je skup a ima samo jedan tuner, da bar ima dva za te pare.
Jedino,..ako ti nije zao dati 400 eura za njega, onda bih ti preporucio bas njega, jer je TRENUTNO najbolji receiver za one koji zele HDTV, da snimaju i da rade cardsharing.
Ja cekam na coolstream i ako stvarno bude kostao samo 250 eura i radio kako obecavaju onda boljeg nema trenutno.

pozdrav
 
AW: Dreambox ili AzBox Premium

Zdravo,sto se tice AzBoxa cuo sam od povjerljive Osobe dase radi na tome da proradi Cccam na njemu samo kad ce to da bude nezna se jos,za DM800 HD ima vec i Klone koji kosta nekih 280 € ovde kod nas u Forumu je Testiran i radi super sto znaci da nema razlike od Orginala,u radnji i u izgledu samo sto su Naravno drugi sastavi unutrasice mislim na uzimanje drugih Kvaliteta i.s.t,moja preporuka bi ti bila da uzmes DM800 neces se pokajati...
 
AW: Dreambox ili AzBox Premium

zdravo hvala na brzim odgovorima e sad Azbox nebi uzimo ali neznam sta bi uzeo Clone 800 ili 600 orginal
 
AW: Dreambox ili AzBox Premium

Zdravo,nema na cemu tusmo da pomognemo koliko se moze,ja bi ti preporucio clone 800 HD vec je testiran i radi super pogledaj ovde KLICK ...

mozes ga uzeti ovde kod nas i kosta nekih 280 €,samo se javi Board verkäufer na PN ako bi zelio taj Box...
 
AW: Dreambox ili AzBox Premium

koji se sad reciver momentalno najbolji za cardsharing i ostalo???
 
AW: Dreambox ili AzBox Premium

zdraavo murati,
pa mislio sam to neki 400 €
bitno za mene je
cardsharing
HDTV
Multifeed
beste Bildquali für LCD
beste sofware angebot
beste bedienung
stabilan rad
spaßfaktor

jeli dm 800 najbolje ili ima jos dgugo nesto?

hvala puno
 
AW: Dreambox ili AzBox Premium

sto se tice za CS i da ima HD onda biti preporucio Dm800 HD,ili Dm 8000 koja kosta nekih 1000€,ali je to preskupo za jedan Resiver,uzmi DM 800 i bices zadovljoan...
 
AW: Dreambox ili AzBox Premium

pozdrav bosna 501 i dobro nam dosao
clarke tech, vantage mozes zaboraviti to nisu linux resiveri
kao sto je kolega rekao dm 800 je zakon
ima najbolju podrsku,pogledaj malo po forumu za njega apsulutno imas sve
ko ferari medu autima tako je dream medu resiverima
neces sigurno napraviti gresku ako njega uzmes,jest da je poskup ali sto je skupo to je i dobro
 
AW: Dreambox ili AzBox Premium

Sta mi jos tacno trebam onda da sve instaliram.
Imam
multifeed antenu 85cm astra 19 . eutel 16 - hotbird 13
DSL Internet
Dm800 (jos malo)

de mi objasnite kako sad najbolje da nastavim
sta mi jos treba?
koji sofware mi treba
gdje sofware najbolje skidati
kako resiver prikljuciti na internet?

mene interesuju svi nasi programi ntv hayat, pink i.t.d.
i njemacki placeni tv

hvala za pomoc
 
AW: Dreambox ili AzBox Premium

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!


Zdravo Zemljak i dobro nam dosao.

Da ti nebi pisali sve "dzabe", najbolje da se javis ponovo, kad kupis receiver.
Iz tvog komentara mogu da skontam da imas sve sto ti je potrebno:
Internet;
Router;
Receiver (uskoro);
PC;
Dyndns-Account ( to je 5 minuta posla);
Konfigurisan Netzwerk ( PC>Router>Receiver);

Sto se tice software za receiver, svi su manje vise isti. Jedino je razlika u izgledu i velicini.

Ako stvarno imas sve ovo sto sam ja gore naveo, onda nece biti nikakvih nerjesivih problema. Problema ce vjerovatno biti, ali sve se moze rjesiti. Dreambox svakako nije receiver koji samo prikljucis i uzivaj. Moraces se malo pomuciti dok sve bude radilo kako treba, ali iz toga ces i nauciti mnogo toga.

pozdrav
 
AW: Dreambox ili AzBox Premium

ok vazi kad bude sve komplet javicu se ponovo.

hvala.

Dzeko Ibisevic Misimovic Salihovic Pjanic i ostali ha sta mislite sta ce biti protiv spanije i turske jedva cekam?
 
AW: Dreambox ili AzBox Premium

ah jos nesto router nemam posto samo jedan pc oristim u kuci znaci i on mi jos treba.
Jeli svejedno koji uzmem ili treba i tu paziti na nesto???

jos jednom puno hvala svima
 
Zurück
Oben