Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

dreambox 800 hd

stepski_vuk

Ist oft hier
Registriert
27. Dezember 2009
Beiträge
100
Reaktionspunkte
22
Punkte
18
pozz kolege zanima me kako mogu provjerit dali je navedeni resiver orginali ili clon .

posto sam dobio od covjeka resiver pa da nebi zeznuo ga . jos me zanima gdje se provjeri bootloader.
posto ispod resivera stoji da ima mac 00 09 34 ..........
resiver ima istaliran GP samo sto ja nisam mogao naci koju verziju .
jer ga je koristio na cs i bio je kod covjeka klijent , normalno covjek ga je zastitio psvortom pa se ja sad nemogu spojit na njega nego trebam ga uradit iznova .
ujedno me zanima imali gdje tortura da se moze skinut o ovom resiveru neke stvari sam naso ali nisam naso kako sve to mogu provjerit .

evo postavcu sta sam naso o enigmi


Kernel: linux 2.6.12-5.1- brcmstb-dm 800
release: 0440

poslije toga pise samo datum kad je ubacem imidj
 
AW: dreambox 800 hd

pozz

razlike izmedju clona i originala nadjidjes kod dr. google. sta se bootloader tice mozes proveriti kada ga bootas. pise u display. ili preko telnet sa ovom komandom
Code:
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Codes zu sehen!
ili napravi werksreset i nije potrebno flashovanje.
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: dreambox 800 hd

resiver sredjen hvala decki na pomoci , provjereno resiver je orginalan . zanima me jos nesto gdje mogu naci mali vetilator koji se spoji na usb radi hladjenja , posto prvi put imam dodira s tim a primjetio sam da se grije malo . pa bi ispod njega postavio mali vetilator da poboljsa hladjenje ili ima mozda bolje rijesenje za to .
 
Zurück
Oben