Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Dreambox 7020 HD ili VU+Duo2

AW: Dreambox 7020 HD ili VU+Duo2

Kao sto ste vec rekli hardverski je vu tri puta jaci i bolji risiver ali to nije sve sto nama treba softverski jos uvek slabo a posle ovoga sto je dreammultimedia sad uradila(close source) mislim da ce jos vise zaostajati.Ovo su samo moje prepostavke i nadam se da nisam u pravu ali kako stvari stoje mislim da krece zestoka borba.Pozdrav
 
AW: Dreambox 7020 HD ili VU+Duo2

3agatazu.jpg


Kako da sklonim ovaj info tekst sto se pojavljuje samo na HRT1.

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk
 
AW: Dreambox 7020 HD ili VU+Duo2

Evo da i ja dam svoje misljenje.
Testovo sam mnogo toga optikume,smartove,edisione,head media link(po meni najbolji od ovih ostalih no name resivera)
ali otkad mi je dream usao u kucu nikad vise nece izaci iz nje,za mene najbolji.
 
AW: Dreambox 7020 HD ili VU+Duo2

sad trenutno je naj jaci VU+ duo2 sto se tice hardver (softwear je malo stariji) ,Dream je dream ,probao sam mnoge resivere ali Dream je ostao br.1.Ja jos cekam na goliath ,jucer su mi odgovorili iz Dream multimedia na email "tacan datum izlaska nije jos siguran ,ali otprilike 2014" orginalan text (Sehr geehrte(r)

Goliath kommt wahrscheinlich erst ab 2014.
Es ich noch kein Liefertermin bekannt.
Goiath befindet sich zur Zeit noch im Entwicklungsstadium.)
 
AW: Dreambox 7020 HD ili VU+Duo2

bongo007 Hvala na ovoj informaciji, ja sam mislio ovih dana da im posaljem email u vezi Goliath.
Nadajmo se 2014 godine. Ja ga cekam vec godinu dana.
Ne uzima mi se sad neki dreambox koji je mozda za godinu dana auslaufmodell.
 
AW: Dreambox 7020 HD ili VU+Duo2

Ne znam becari gdje se Vam zuri hehehe pa mora biti tako brz resiver? Kupujem jeftine resivere,ne zbog novca nego zbog evolucije tehnologije! Vec par ispravna resivera ,,leze" ispravna!
Kupio sam jedan jeftin HD resiver (Skybox f3):Slika muje super!Do sada nikakvih problema nisam imao! Davati puno novaca za resiver to mi nije bas neki fazon! Oprostite becari djed razmislja na svoj nacin!
 
AW: Dreambox 7020 HD ili VU+Duo2

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
U jednu ruku si u pravu. Sta ces svako je u nekom fazonu. Pogledaj danas ove klince koje samo mobilne telefone imaju. Neznam ko je ludji oni ili njihovi roditelji sto im kupuju. 500 do 800 evra za smartphone.
 
AW: Dreambox 7020 HD ili VU+Duo2

Pozdrav evo da i ja napisem moje misljenje.Imam dm 7020hd oko 2 godine sa resiverom nisam imao problema ali zato dva daljinska crkla sad koristim logitech.Drugo streming nikakav samo preko kabla sto kod mene ne dolazi u obzir.Trece hbbtv nula .Cetvrto brzina netzwerka praistoriska.Peto pre dm sam imao kathren 910 koji je imao bolju sliku od hd 7020. Zato sledeci resiver vu + duo 2 pa da i to isprobamo.
 
Zurück
Oben