Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Dream Box 500s clone

AW: Dream Box 500s clone

pozdrav svima!

prije par minuta prikljucio sam dm 500 s..jeli moram neke einstellungen raditi izmedju routera i dm?? kad ih prikljucim s netzwerkkablom?

hvala
 
AW: Dream Box 500s clone

Zdravo...

Da moras,vidi dali tije DHCP ukljucen onda vidi koju tije IP Adresu dodjelio Ruter Dremboxu,onda otvori Port na Ruter i upisi tu IP adresu sto ti Pise pod Komunikation Netzwerk ...

Skines sebi iz Date Base Program DCC dabi dobio Conect izmedzu PC i Boxa...onda mozes sve da stavljas i da mjenjas ...ako ti conect bude uredu...
 
AW: Dream Box 500s clone

hehe..de polako za mene:) jer to bas prvi put radim..izvini:)
kako se otvara taj port na routeru?:) i gdje da vidim, koju mi je IP dodijelio?

hvala
 
AW: Dream Box 500s clone

pozdrav matan88

na strani 53 stoji kako se otvara port u BDA
Evo ti Link i pogledaj:

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!


Na strani 80 i 109 mzes da vidis jeli je DHCP uklucen !


i sta treba jos ????

samo pitaj


cao
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Dream Box 500s clone

hvala ti gorane 333, evo rijesio sam problem, i spojio sa dm s routerom..sve radi, kako i treba..hvala na pomoc...!

pozz
 
AW: Dream Box 500s clone

Jedno pitanje, babo mi je prije par dana, nesto porikto na dreamboxu, i sada mi nije vise Slika 100% ista, malo je "verschwommen".

Kako da vratim to? jer neznam bas sta je radio!

Ako koristim "Werkseinstellung", hocu li izgubiti keys itd.???
 
AW: Dream Box 500s clone

eee,zato sam ja mom babi kada dodje u posetu odredio da se pridrzava sigurnosnog razmaka od naj manje 2,5 metra od daljinskih upravljaca i ostale tehnike koja radi na struju!i nemam vise nikakvih problema!
 
AW: Dream Box 500s clone

pogledaj jedino u menu/einstelungen/system pod "bild i ton" ili "benutzeroberflehe" dal tu nesto nije babo diro!
0022spanking1.gif
 
Zurück
Oben