Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Dream 800 clone

Tomcat2006

Freak
Registriert
25. Oktober 2009
Beiträge
213
Reaktionspunkte
3
Punkte
78
pozdrav raja ,

upravo sam dobio DB 800 clone i sad mi treba jedan Anleitung kako da ga osposobim za CS.Nigdje nemogu da ga nadzem ovde ako ima ko Online neka mi pomaze da nebi sta zeznuo.

pozz Moke
 
AW: Dream 800 clone

Sredio sam sve buraz do jutros u 5 sam se zezao i napokon redi samo u DEB cccam info nemam vise clients de mi reci kako da instaliram cccam.info u DM 800
 
AW: Dream 800 clone

vidim da nemas vise clients,crven si 10 sati!vidi jesi li network podesio,jel ti resiver na netu!a ovo skidas ovde!Setup-plugins-download plugins(zeleno dugme)-camd
 
AW: Dream 800 clone

sve je ok na netu sam znaci samo zeleno dugme da stisnem i onda gdje da odem
 
AW: Dream 800 clone

u bem mu,sad si me naterao da prebacim na e2!ajmo na nemackom,ja imam gemini,neznam koji si ti stavio!u geminiju ide,stisnes menu pa erweiterungen pa zeleno dugme i tu je!
 
AW: Dream 800 clone

vidi dali vec nije u njemu!stisni zeleno pa onda crveno!ako ga nema vidi po zelenom dugmetu negde,trazi adons ili plugins gde pise,nisam imao taj image pa neznam tacno!
 
AW: Dream 800 clone

Zoka sad sam instalirao Gemini 4.7 i sve mi ide ali jos uvjek nemam clients daj molim te da to sredimo ja odo sad ali sam od 8 sati online pozz
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Dream 800 clone

vidi jeli ti update ip adrese uradjeno,gde si to ubacio,i dalje si ofline!
 
AW: Dream 800 clone

pozdrav svima
imam problem sa 800hd clone
imag dream elite blac hole
na displeju pise eror i treperi crvena lampa
neznam sta bi to moglo biti
unapred zahvalan
 
AW: Dream 800 clone

pozdrav

jesi li pokusao ponovo flashovati? malo vise informacije nebi bilo lose.

edit: prebaceno u dreambox podforum

IMG Removed


 
AW: Dream 800 clone

Hoce da se desi ako ti je pomerena kartica u dreamu pa nemoze da odradi boot, otvori ga i pomeri karticu i ponovo je vrati
 
AW: Dream 800 clone

pozdrav

nije to do karte !!!

nego puko IMAGE !!

flash box iz nova ..... to je bilo i kod mene
 
Zurück
Oben