Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Dream 500s problem-waiting for acknowledge

trupale

Freak
Registriert
4. Februar 2009
Beiträge
233
Reaktionspunkte
29
Punkte
88
Pozdrav svima
Prijatelju odjednom prestao da radi Dm 500 tj Blackbox znaci klon. Kada se poveze i startuje gori samo zelena silicica i ne reaguje na daljinski i ne salje nikakav signal do Tv-ea. Probao sam sa Dremaup-om ali uveg kada krene stane na waiting for acknowledge i nikako da predje na sledeci korak gde pise Dream Ok. Trazio sam nesto po forumima ali kazu te ovu verziju te onu verziju Dream Up-a. Probao sam njih desetak i uvek isto. Da li neko ima ideju i zna sta je ili pravac kanta.
 
AW: Dream 500s problem-waiting for acknowledge

Imas DreamUp za 500 clone da skines i sa njim da probas.Ako nenadjes javi se na PN pa cu ti poslati.
Pozz
 
AW: Dream 500s problem-waiting for acknowledge

Probao sam dvadestet vrsta ali nista imam neku i za clone ali sta znam. Posalji mi tu verziju sto mislis.Poz.
 
AW: Dream 500s problem-waiting for acknowledge

pozdrav @trupale
Evo ti ovaj ako pomogne,nemojstavljat kvacicu kod Use Network!
Uzimas pravi Image za tvoj Box?
Probaj al ne vjerujem da ces uspjet ,mislim da ti riknuo!!
pozdrav
 
AW: Dream 500s problem-waiting for acknowledge

I meni se cini , nece ni ovaj.
 
AW: Dream 500s problem-waiting for acknowledge

Ne nisam. Probao sam i sa Jtag, mislioo sam mozda hoce ali nista. Krene sve kako treba i na kraju kada treba neki download onda stoji na 0% i ne mrda. Kanta mu ne gine.
 
Zurück
Oben