Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Domaci radio za android

Beastmaster

Best Member
Boardveteran
Registriert
9. Oktober 2008
Beiträge
3.701
Reaktionspunkte
12.362
Punkte
383
Evo vam jedan android app sa kojim imate mogucnost da slusate stotine domacih radio stanica iz bivse juge.
TuneIn Radio Pro
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!


Bild ist nicht mehr aktiv.Bild ist nicht mehr aktiv.

[HIDE]
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!

Link ist nicht mehr aktiv.
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
[/HIDE]

Ako vam treba neki app slobodno pisite ovdje.
 
AW: Domaci radio za android

To vec ima duze, ima i (ako smem da dodam informaciju :) ). Za Smart TV ako neko koristi, ta ista aplikacija !!! I radi fenomenalno
 
AW: Domaci radio za android

Znam da ima duže ali ima ih dosta što ne znaju zato sam i postavio.
 
AW: Domaci radio za android

Evo vam jos jedan app za pisanje bicete sanjim odusevljeni.
SwiftKey 3 Keyboard je pomocna tastatura za vas hendi,kad pisete sms ukucate jedno slovo on vam izbaci citavu rijec podrzava dosta jezika,
ja koristim 3 jezika i mogu vam reci da sam odusevljen (njemacki,srpski,hrvatski) cak sva nasa slova sa kvakicama su tu.
Kad instalirate app idete na sprache i skinite sebi jezik koji hocete da koristite.
Imate ovdje vise o njemu
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!


[HIDE]Link ist nicht mehr aktiv.[/HIDE]
 
AW: Domaci radio za android

hvala druze na linku...ali ja.ksd skinem ovo na mobilni nece dase instalira?
u cemu bi mogao da bude problem...
 
AW: Domaci radio za android

Skini prvo na pc pa sa pc na hendy.
Kad mene radi perfektno.
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Domaci radio za android

posto nemamo u ex-yu podforum za android a da neotvaram novu temu pa cu onda ovde upitat. imam samsung galaxy ace GT-S5830i i razmisljam da ga rootam prvenstveno jer se moze CPU malo ubrzat pa reko da pitam majstore medju nama kako se uopste root instalira i dali se to uopste isplati. mislim prvenstveno na preformansu od hendija jer je sa ovom orginalnim firmware vec pomalo spor a nisam instalirao mozda neki 15 app.

unapred zahvala na sto brzem odgovoru :emoticon-0136-giggl (sad trenutno imam vremena pa da ga odmah odradim)
 
AW: Domaci radio za android

jos jedno pitanje za eksperte medju nama! vec par dana citam po raznim forumima u vezi rooten i da se gubi garancija. sinoc sam naletio da se moze i unrooten, jel to onda znaci da ako moj samsung ace prvo root-am pa ga onda unroot-am i da mi onda opet vrijedi garancija??? garant nevrijedi al reko da opet pitam!!!!!:boredom:
 
Zurück
Oben