Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

dm500 clone i totaltv

AW: dm500 clone i totaltv

Aktiviro sam ga na pc ali nije jos radio kad stavim karticu zelena lampica blinka kao da radi ali ga nevidim na resiveru
 
AW: dm500 clone i totaltv

jel si stavio ovako u cfg.
SERIAL READER : /dev/usb/tts/0 smartreader+
SMARTCARD CLOCK FREQUENCY: /dev/usb/tts/0 XXX0000 tu upisi frekvenciju za tvoju kartu
dali si okrenuo cip kako treba?
dali je smargo ovako podesen kad ga ubodes u kompjuter?
Mode:Automatic
Kernel: Dreambox
t-mode: T=0
EGT=0
da li je na smargo citacu najnoviji update 1.03
ako je sve to ok nadji u var/ect/init.d file bootup,otvori i vidi dali u njemu ima linija

echo 90 > /proc/progress
modprobe ftdi_sio

ako nema dodaj ovo i stavi atribute na 755,restartuj resiver pa vidi.

i jos nesto sto mi je poznato u najskorije vreme,ako imas hdd unutra ili jos jedan usb prikacen na resiver nece da ga prepozna,ako je ova nova isporuka klonova sto sam i ja skoro dobio i neznam kako da ga se resim
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: dm500 clone i totaltv

var/ect/ nemam tu kovertu ono gore je sve onako uradjeno jos sam otisao juce i kupio orginal db800 i postavio na njega gemini 4.60 i sta stvar nece nikako dodje mi da ga razbijem i jedan i drugi .
 
AW: dm500 clone i totaltv

nemoj taj originalni da razbijas,posalji ga meni,jos cu da ti uzvratim sa jednim kinezom,hehe,nebrigaj se,ce ga napravimo!
 
AW: dm500 clone i totaltv

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!


Zdravo mrki..

Ako si kupio Dm800 Orginal onda nebi trebalo da bude Problema..pogledaj ovo dole u dodatku..skini ovo,otpakuj i pokreni ovaj Program kao Administrator sa desnim Misem sto je unutra,stavi prija toga Smargo u PC na USB,kad pokrenes ovaj Program onda ces da stavis gdje je Kernl umjesto Normal ti ces da stavis na Dreambox,ali pazi kad budes isao na Apply gledaj dati onda dole ispod Stoji da je ta postavka Zapancena...za svaki slucaj izvadi Smargo iz PC i stavi ga ponovo i opeta sa onim Programom Kontrolisi dali ti stoji na Kernl Dreambox..
poslije toga ubacis sve ono u Cccam Config (cfg) sto tije paradox napisao i Restartas Cccam..poslije toga bi Karta morala da prekaziva Sliku..
 
Zurück
Oben