Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

dm 800hd pvr clone veliki belaj

e_l_o

Ist gelegentlich hier
Registriert
18. Oktober 2009
Beiträge
97
Reaktionspunkte
2
Punkte
28
Ort
austria
pozdrav raja

imam kao navedeno veliki problem s boxom kad hocu da ga flescham nece ninakoji nacin da mi se javi box neima sta nisam pokusao i dreamup sve vrste fleschloder preko neta sa ip konekciom i nece samo mi na boxu na ekranu pise " ERROR NO CA FOUND"

dali ima pomoci za ovaj box i kako

pomagajte narode :emoticon-0141-whew:
 
AW: dm 800hd pvr clone veliki belaj

hvala narode javim vam oprobacu oba programa imal sta da pazim kod ovih programa
 
AW: dm 800hd pvr clone veliki belaj

Kod Dream Up nemas sta pazit ,i kako sam ti pisao probaj bez kvacice kod Use Network
a bilo bi dobro da nam kazes koji ti je Sim karta jer si ubacio pogresan Image
 
AW: dm 800hd pvr clone veliki belaj

imam estar sim 3,0 u njemu i probao sam drimup kao paradox stoje rekao a taj program od honda civic je za sim 2,0 i nece da ga pokrene na ovom boxu uopste

hvala
 
AW: dm 800hd pvr clone veliki belaj

probaj onda ovako.sa jednim od tih dream up ili verzijom 1.3.3
povezi kompjuter i resiver sa serijskim nul modem kablom.izaberi COM1 upali resiver i onda cekaj.nakon 5 do 30 sekundi na displeju treba da se pojavi ip adresa.ukucaj tu ip u internet eksplorer.flesuj prvo bootloader,restartuj resiver i drzi stisnuto dugme za paljenje.sacekaj da se opet pojavi ip na dreamu.opet kucaj u ie i onda ubaci image koji hoces.ali neki za tvog klona.
 
AW: dm 800hd pvr clone veliki belaj

mozesli mi nac koji imag za mog klona rekao sam sim je estar i 3,0 sim
 
AW: dm 800hd pvr clone veliki belaj

sve sam pokusao druze ali nista imali koji prog da brise stare image i da mozes dati movi image gore jer ja mislim daje u tome belaj sto sam stavio pogresan imeg na box prvi puta
 
AW: dm 800hd pvr clone veliki belaj

@elo da li si probao sa Dreamup 1 3 3 8???ako nebude moglo probaj samo sa Nulmodem kablom jeste da ce trajati preko sat vremena ali uspjeces da ga povratis u zivot.Ili samo da mu sa Nulmodem kablom stavis Bootloader mislim da je 82.
A za image moje misljenje je Blackhole za DM 800 HD se....
 
AW: dm 800hd pvr clone veliki belaj

neznam kako ide s nul modemom imam pokuso sam sve moguce dreamupove al nista neide kako mogu da ubacim novui boot i sve na novo da bude box nece ja ga flesam preko ie ali pokaze 100posto i nece da ga pokrene ja istekam iz struje ustekam ono opet error
 
AW: dm 800hd pvr clone veliki belaj

treba ti dreamup za E-Star sim koji mozes skinit sa ovog Link ist nicht mehr aktiv.-a. a kako poravljas reciver sa E-Star sim kad ga pogresno flashujes stoji ti u ovoj PDF datoteci koju sam prikacio, program za popravku mozes skinit Link ist nicht mehr aktiv.. i onda uzmi ovaj image koji sam ja konvertiro i radi kod mene ko doksa, fleshuj reciver onda ponovo i to bi trebalo bit to Link ist nicht mehr aktiv..
 
AW: dm 800hd pvr clone veliki belaj

super je to meni treba ssl da ubacim al neide kako to imal koji program da to moze
 
Zurück
Oben