Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Dm 7000 s

AW: Dm 7000 s

Ima zeki kako nema ovde je puno od CSa samo reci sta trazis i sta mozes ponuditi,ako se nesnadzes javise pa cemo zajedno nesto naci..
 
AW: Dm 7000 s

meni treba server da se mogu kao client prikljucit.ovaj se ne javlja pa zato ponovo pitam.
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: Dm 7000 s

ok ,jos jednom hvala na pomoci.
pozdrav
 
AW: Dm 7000 s

Murati ti je tako lijepo i detaljno opisao, samo malo vremena i strpljenja i svece ici kako treba.Samo se nemoj predavati.
 
AW: Dm 7000 s

ma kakvi predavat,znas sam kako je u zivotu ,jedan problem sredis a drugi se stvori.pozdrav
 
AW: Dm 7000 s

jeli neko zna dali se od DM 7000 S moze napravit i HD ?
kod ebay sam naso ovo ali neznam jeli to i meni pase:Dreambox DVB-S2 Sat HD TV Tuner Modul DM 800 u.s.w
 
AW: Dm 7000 s

ne to nemoze. nema nikakvi naci da sredis nekako dream 7000 da mozes da gledas hd.
hd radi u mpeg4 putem dvb-s2.

cao
 
AW: Dm 7000 s

jeli moguce ako se snimi neki film na USB stick, da se njega onda moze gledat preko dm 7000S na TV?
 
AW: Dm 7000 s

Da zeki moguce je,ali ti mora Film biti u mpeg Formatu i za njega moraces poseban verzeichnic otvoriti,sto je malo Komplikovano,ali mozes sa PC na Resiver da napravis strem i tako da gledas...
i sto je moguce..
 
AW: Dm 7000 s

super da moze ,ajde ako imas vremena pa mi objasni u detalju.
pozdrav
 
AW: Dm 7000 s

Moracu da pogledam,nisam to jos nikad radio jer mi nije bila Potreba,samo znam da ide,kad saznam javljam ti..
 
AW: Dm 7000 s

jos jednom hvala ti,neznam kako da ti se oduzim :)
 
Zurück
Oben