Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Dm 500 hd

jawasaki

Newbie
Registriert
16. Mai 2009
Beiträge
12
Reaktionspunkte
0
Punkte
21
Ort
Alpe
Prvo bih vas sve pozdravio,i htjeo bih da pitam ima li neko iskustva sa DM 500 HD jer namjeravam da ga kupim, prvenstveno radi procesora 400 Mhz,trenutno imam DM 500 s,ali pocinje da zamrzava sliku sve cesce, mislim da je preopterecen,zahvalan za svaki savjet! Pozdrav!
 
AW: Dm 500 hd

opa,desi komsija!dobar je on,jedino sto nema usb prikoljucak!ali ako ti netreba uzimaj ga pa cemo da mu .ebemo nanu!
 
AW: Dm 500 hd

pozdrav

kao sto si vec naveo ima procesora sa 400mhz. ima jos ugradjen ventilator, znaci nema grejanja kao kod dm800. jedino sto nema usb i display. hdd mozes preko esata prikljuciti.
 
AW: Dm 500 hd

ako misli server imat na njega , a tu dolazi E2 mislim da ce moci imat manje nego do sad sto ima na E1 na dm 500 sve jedno sto mu je procesor veci ,
 
AW: Dm 500 hd

mozes ti isto imati stabilan server na dm500 hd ako nemas bas 100 klienta. sta se pc server tice mozes debian ili ubuntu instalarita. to neigra veliku ulogu sta bi stavio na pc. da citiram jednog usera (nije kolega paradox!!!!!!) ubuntu i debian su ko 2 zdrebica od iste kobile. samo sto jedno crne a drugo bele boje. ;).
razlika izmedju enigma1 i enigma2
hmm.. uznemo ovaj gorni slucaj sa 2 zdrebica ili kao windows xp i windows vista. samo molim te nemoj pitati kakva razlika izmedju xp i vista. ;)

e1------>dm500, dm600, dm7020
e2------>dm500hd, dm800hd, dm7025, dm8000
 
AW: Dm 500 hd

Znaci ova opcija sa ovim Kineskim Zdrebetom koju momentalno imam ispade naj bolja,ok, pozdrav win 7!
 
Zurück
Oben