Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

DigiTV Box i RSA iz Humax Digi+ IV (III i II)

AW: DigiTV Box i RSA iz Humax Digi+ IV (III i II)

Pozdrav svima na forumu imam HUMAX Digi+ IV dali postoji mogucnos da posaljem box da se icita dobijem podatke i posteno platim imali nekoga ko moze sve to da zavrsi jer je ovo se mnogo koplikovano za mene hvala Pozdrav svima !!!!!!!!!!!!!
 
AW: DigiTV Box i RSA iz Humax Digi+ IV (III i II)

Zahvaljujem se na brzom odgovoru i pompci nadam se da cu imati srece da nadjem nekog ko bi mogo da mi zvrsi sve to hvala svima na forumu pozdrav !!!!!!!!!
 
AW: DigiTV Box i RSA iz Humax Digi+ IV (III i II)

Pozdrav svima na forumo dali je mozda neko saznao da neko iscitava box i rs key iz humaxa digi + IV za neku podnosljivu cenu jer ko to momentalno radi cena je astronomka
 
AW: DigiTV Box i RSA iz Humax Digi+ IV (III i II)

trazi dosta bar meni je to puno posto meni treba za digi ro za par programa da mi radi u dve prostorije cena je 250€+postarina
 
Na digi hunday 1160 i 1120 moze da se izvuku podatci. I iz drugih se moze ali je malo komplikovanije.
 
AW: DigiTV Box i RSA iz Humax Digi+ IV (III i II)

imali li nekih novi vijesti na rsa key fronti???
SMILE
 
AW: DigiTV Box i RSA iz Humax Digi+ IV (III i II)

Pozdrav drug izvini malo kasnim to radi moreno19 ali ima dobru cenu meni je to malo peskupo pozdrav javi sta si uradio
 
Re: AW: DigiTV Box i RSA iz Humax Digi+ IV (III i II)

Uh, bas velika cena,
Da li zna neko kako se dekriptuje bin fajl iz humax ili hunday risiverima.
 
AW: DigiTV Box i RSA iz Humax Digi+ IV (III i II)

pozdrav
dali se moze znati gdje ima i ko iscita digi box rsa ?
ako moze na pm
poz
 
Zurück
Oben